fb
Producent:
Woda Góry Las

Pałatka wojskowa

Dostępność:<strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia.<br /><br />  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  • Rozmiar

  • Cena: 29,00 zł
  • Koszty dostawy od: 9,9 zł
szt.

Zamów telefonicznie

Jeśli chcesz złożyć zamówienie telefoniczne, zostaw nam swój numer kontaktowy. Jak najszybciej skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów zamówienia.


Produkty polecane

Opis produktu

Pałatka to funkcjonalna płachta tkaniny brezentowej, stosowana w wojsku, harcerstwie itp. jako wodoodporne wierzchnie okrycie całej postaci razem z noszonym przez nią wyposażeniem (np. plecakiem, bronią osobistą), chroniąca przed opadami atmosferycznymi.

Może służyć także do budowania prostych schronień typu szałasowego. Połączenie peleryny z namiotowym tropikiem. Pałatka wojskowa to same naj:

  • bardziej puszczańska
  • bardziej komandoska
  • bardziej pomocna w terenie

Pałatka będąca na wyposażeniu polskiego wojska jest grubą, impregnowaną tkaniną płócienną, mającą po rozłożeniu kształt zbliżony do wycinka wielokąta prawidłowego. Noszona może być z wykorzystaniem części górnej jako kaptura lub też przewieszona przez ramiona ze zrolowanym kapturem.

Pałatka ma zapinane na guziki otwory na ręce. Produkowana jest w różnych rozmiarach, które ustala się na podstawie liczby otworów na "szpilki" namiotowe na dolnej krawędzi. Połączenie dwóch pałatek ich guzikami i oparcie na kiju lub maszcie z rurek aluminiowych daje namiot o średnicy podstawy około 180 cm.

Źródło: „http://pl.wikipedia.org/wiki/Pa%C5%82atka”

Produkty, które kupili inni klienci z tym produktem

Opinie naszych klientów

Recenzje użytkowników Dodano
star star star star star
Świetna na wartę czy jako element galowy.
03-03-2014