fb

Marka:
Lifesystems

Apteczka z wyposażeniem LifeSystems Waterproof First Aid - Wodoodporna / Wodoszczelna

 • Cena: 129,00 zł
 • Koszty dostawy od: 9,9 zł
 • Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatu już od 399 zł!

  Wartość zamówienia  Kurier DHL Kurier DHL Wieczór Poczta Polska Pocztex 48 Kurier DPD Paczkomaty 

  Poczta Polska

  List Polecony

  Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata
  0 - 399 zł 15,00 zł 19,00 zł 17,00 zł  20,00 zł 16,00 zł 19,00 zł 15,00 zł 19,00 zł 11,00 zł 15,00 zł 9,90 zł *
  399 - 599 zł GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS
  od 599 zł  GRATIS  GRATIS GRATIS GRATIS

   * - przy zamówieniu o wartości do 30 zł, powyżej tej kwoty 16,00 zł

szt.

Opis produktu

Wodoodporna apteczka osobista z wyposażeniem LifeSystems Waterproof First Aid - idealna w góry czy na kajak

Apteczka zrobiona z mocnego i wodoodpornego materiału. Zawiera wyposażenie potrzebne do niesienia pierwszej pomocy w typowych zranieniach odniesionych podczas uprawiania sportów wodnych, jak i innych aktywnościach na świeżym powietrzu.


Bezpieczeństwo – należy dbać o nie zawsze, bez względu na rodzaj aktywności outdoorowej. Zależy od wielu czynników, do najważniejszych należą m.in. zachowanie, doświadczenie, wyobraźnia i zdolność przewidywania konsekwencji własnego działania. W razie nieprzewidzianego wypadku warto mieć przy sobie apteczkę – jej zawartość może uratować życie i zwiększyć szanse na dotarcie wezwanej pomocy.

Charakterystyka:

 • wodoodporna
 • system QUICK FIND – ułatwiający znalezienie odpowiedniego przedmiotu w apteczce
 • bardzo dobrze wyposażona (29 elementów)
 • praktyczne opakowanie
 • zestaw do resuscytacji
 • termometr
 • waga: 500 g


Apteczka – bez względu na długość i rodzaj wycieczki powinna nam zawsze towarzyszyć. Warto zabrać ją ze sobą na trekking, wyprawę rowerową czy spływ kajakowy, a więc niezależnie od preferowanej aktywności.


Dobrze wyposażona apteczka to jeden z podstawowych elementów ekwipunku turystycznego. Każdy odpowiedzialny turysta powinien mieć ją przy sobie. Dzięki niej w razie wypadku jesteśmy w stanie zadbać w o zdrowie bliskich, jak również udzielić pierwszej pomocy osobom spotkanym na szlaku. Mocne opakowanie APTECZKI WATERPROOF sprawia, że jest ono odporne na uszkodzenia i wytrzymałe. Wodoodporny materiał, z którego zostało wykonane predestynuje ją do zabrania w szczególnie "mokre" warunki, a więc świetnie sprawdzi się na spływach raftingowych, w canioningu czy kajakarstwie. Dobra na każde warunki, szczególnie tam, gdzie deszczowo i wilgotno. Warto ją mieć przy sobie m.in. na dłuższych i wymagających górskich i rowerowych wyprawach.

Dzięki systemowi QUICK FIND szybko i łatwo znajdziemy potrzebne nam przedmioty. Bogate wposażenie pozwala poradzić sobie z większością urazów i skaleczeń. Apteczka zawiera m.in. zestaw do resuscytacji (sztucznego oddychania), termometr, cążki, agrafki, rękawiczki winylowe, taśmę klejącą, bandaże, opatrunki nieprzylegające do rany, chusteczki odkażające i pęsetę - w sumie 29 przedmiotów. Dzięki ulotce ze wskazówkami dotyczącymi zasad pierwszej pomocy również osoba z niewielkim doświadczeniem poradzi sobie w trudnej sytuacji. Niewielki rozmiar i waga umożliwiają schowanie jej nawet w niedużym plecaku czy sakwie. Mała rzecz, a może uratować życie.

Parametry techniczne:

 • wodoodporny materiał PCV
 • wodoodporne zamknięcie
 • system QUICK FIND
 • wymiary : 220 x 130 x 70 mm
 • waga: 500g

 

Apteczka turystyczna – co powinna zawierać?

Szukasz apteczki turystycznej na wyjazdy? Nie jesteś pewien którą wybrać? Na naszym blogu znajdziesz odpowiedzi na najbardziej nurtujące Cię pytania. Kierując się własnym doświadczeniem - testujemy i opisujemy najbardziej popularne opcje apteczek.Sprawdź, która najlepiej pasuje do Twoich wymagań na naszym blogu.

Produkty, które kupili inni klienci z tym produktem

Opinie naszych klientów

Recenzje użytkowników Dodano
Irek
Super opcja na apteczke do kajaku.
10-12-2014