Flaga Polski 120 x 75 cm

  • szt.
  • 19,90 zł
  • Niedostępny

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych.

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Flaga Polski z godłem lub bez godła

Flaga lub chorągiew w barwach narodowych jest niezbędnym atrybutem każdego harcerza. Niezbędna w czasie świąt narodowych i innych uroczystości, ale także na codzień - do zawieszenia w harcówce czy hufcu by wyrazić swój patriotyzm.

Oferowane przez nas flagu wykonane są ze specjalnego materiału flagowego DEDERON - odpornego na warunki pogodowe. Dederon jest bardzo lekki, dzięki czemu flaga pięknie powiewa nawet przy lżejszym wietrze, jednocześnie nie łopocząc - zawdzięcza to swojej strukturze pełnej mikroskopijnej porów, które przepuszczają powietrze. Materiał flagi jest następnie barwiony, dzięki czemu z obu stron wygląda ona identycznie - nie ma szycia pomiędzy białym a czerwonym kolorem.

Chorągiew w barwach biało-czerwonych może być dobrnym prezentem dla skautów odwiedzających Polskę. Może sie też przydać na międzynarodowych imprezach skautowych.

Specyfikacja:

  • Wymiary: 120 cm x 75 cm
  • Materiał: poliester 100%

Pamiętajcie, że fladze jako symbolowi narodowemu należy się szacunek!

Biuro Bezpieczeństwa Narodowego w publikacji "Duma i szacunek. Zasady oraz dobre praktyki godnego postępowania wobec polskich symboli państwowych" pisze:
"Flaga eksponowana na drzewcu powinna powiewać oraz swobodnie opadać. Nie może jednak dotykać podłoża ani żadnej innej płaszczyzny. Flaga nie powinna być również zawinięta ani okręcona wokół drzewca."
Więcej szczegółów dotyczących dobrych praktyk związanych z flagami znajdziecie w dalszej części powyższej publikacji, którą możecie znaleźć tutaj.