fb


Flaga Polski 120 x 75 cm

Dostępność:<strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
 • Rodzaj
 • Cena: 19,90 zł
 • Koszty dostawy od: 9,9 zł
 • Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatu już od 399 zł!

  Wartość zamówienia  Kurier DHL Kurier DHL Wieczór Poczta Polska Pocztex 48 Kurier DPD Paczkomaty 

  Poczta Polska

  List Polecony

  Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata
  0 - 399 zł 15,00 zł 19,00 zł 17,00 zł  20,00 zł 16,00 zł 19,00 zł 15,00 zł 19,00 zł 11,00 zł 15,00 zł 9,90 zł *
  399 - 599 zł GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS
  od 599 zł  GRATIS  GRATIS GRATIS GRATIS

   * - przy zamówieniu o wartości do 30 zł, powyżej tej kwoty 16,00 zł

szt.

Opis produktu

Flaga Polski z godłem lub bez godła

Flaga lub chorągiew w barwach narodowych jest niezbędnym atrybutem każdego harcerza. Niezbędna w czasie świąt narodowych i innych uroczystości, ale także na codzień - do zawieszenia w harcówce czy hufcu by wyrazić swój patriotyzm.

Oferowane przez nas flagu wykonane są ze specjalnego materiału flagowego DEDERON - odpornego na warunki pogodowe. Dederon jest bardzo lekki, dzięki czemu flaga pięknie powiewa nawet przy lżejszym wietrze, jednocześnie nie łopocząc - zawdzięcza to swojej strukturze pełnej mikroskopijnej porów, które przepuszczają powietrze. Materiał flagi jest następnie barwiony, dzięki czemu z obu stron wygląda ona identycznie - nie ma szycia pomiędzy białym a czerwonym kolorem.

Chorągiew w barwach biało-czerwonych może być dobrnym prezentem dla skautów odwiedzających Polskę. Może sie też przydać na międzynarodowych imprezach skautowych.

Specyfikacja:

 • Wymiary: 120 cm x 75 cm
 • Materiał: poliester 100%

Pamiętajcie, że fladze jako symbolowi narodowemu należy się szacunek!

Biuro Bezpieczeństwa Narodowego w publikacji "Duma i szacunek. Zasady oraz dobre praktyki godnego postępowania wobec polskich symboli państwowych" pisze:
"Flaga eksponowana na drzewcu powinna powiewać oraz swobodnie opadać. Nie może jednak dotykać podłoża ani żadnej innej płaszczyzny. Flaga nie powinna być również zawinięta ani okręcona wokół drzewca."
Więcej szczegółów dotyczących dobrych praktyk związanych z flagami znajdziecie w dalszej części powyższej publikacji, którą możecie znaleźć tutaj.

Produkty, które kupili inni klienci z tym produktem

Opinie naszych klientów

Recenzje użytkowników Dodano
phm. Stanisław Kleczkowski
Flagi ze składnicy Woda Góry Las są bardzo starannie wykonane, bardzo szybko otrzymaliśmy je w starannie zapakowanej paczce. Polecamy serdecznie. Z harcerskim pozdrowieniem! hm. Stanisław Kleczkowski
06-11-2015