fb

Marka:
MFH

Folia NRC MFH - koc termiczny ratowniczy folia życia

Dostępność:<strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
 • Cena: 9,00 zł
 • Koszty dostawy od: 9,9 zł
 • Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatu już od 399 zł!

  Wartość zamówienia  Kurier InPost Poczta Polska Pocztex 48 Kurier DPD Paczkomaty 
  Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie
  0 - 399 zł 14,00 zł 18,00 zł 16,00 zł 120,00 zł 16,00 zł 20,00 zł 12,00 zł 16,00 zł
  399 - 599 zł GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS
  od 599 zł GRATIS GRATIS

   * - przy zamówieniu o wartości do 30 zł, powyżej tej kwoty 16,00 zł

szt.

Opis produktu

Folia NRC, inaczej zwana kocem ratunkowym lub folią termiczną, to niezbędny element wyposażenia każdego turysty, bez względu na charakter aktywności. 

Folia służy do ogólno pojętego zachowania komfortu termicznego. Wykonana jest z aluminium i posiada dwie różnokolorowe strony. Używana jest w przypadku wychłodzenia lub przegrzania organizmu. Gdy ciało ulegnie wychłodzeniu, należy skierować złotą część folii na zewnątrz, tak aby ciepło kumulowało się wokół poszkodowanego. Analogicznie, w przypadku przegrzania, srebrna strona folii powinna być skierowana na zewnątrz, aby odbić promieniowanie słoneczne.

Przydatność folii termicznej można docenić również w zimne lub deszczowe noce, izolując swój śpiwór od wpływu niekorzystnych warunków atmosferycznych. Jest lekka i składana, dzięki czemu zmieści się do każdego plecaka, nie powodując dyskomfortu.

Specyfikacje:

 • wymiary: 213 x 132 cm.

Produkty, które kupili inni klienci z tym produktem

Opinie naszych klientów

Recenzje użytkowników Dodano
Grażyna
Dziękuje za sprawnie i miło przeprowadzoną transakcję.
19-06-2015