Czajnik turystyczny Esbit 600 ml - anodyzowane aluminium

Niezwykle wygodny czajnik z anodyzowanego aluminium - najszybszy sposób na zagotowanie wody!

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Esbit
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • szt.
 • 85,00 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Czajnik turystyczny Esbit 600 ml

Kolejny doskonały produkt firmy Esbit. W czajniku można błyskawicznie zagotować do 600ml płynu, pozwalając oszczędzić gaz w kuchence. Składana rączka zwiększa znacznie poręczność czajnika podczas jego przenoszenia i nalewania, a także w trakcie transportu np. w plecaku. Na wierzchu pokrywki znajduję się użyteczny haczyk pomagający w otwieraniu.Rozmiar dobrano tak, aby czajnik zmieścił się w zestawie naczyń czy menażce.

Powierzchnia utwardzanego, anodyzowanego aluminium jest dużo bardziej wytrzymała niż klasyczna stal nierdzewna i 5 razy twardsza od zwykłego aluminium, a jednocześnie bardzo lekka - czajnik waży zaledwie 140 g, niewiele więcej niż tabliczka czekolady! 

Parametry:

 • Waga: 140 g
 • Pojemność: 0,6 l
 • Wymiary zestawu: Ø150 mm x 75 mm

Materiał naczynia: Aluminium anodyzowane
Typ naczynia: Czajniki