Korek Lifeventure Travel Bath Sink Plug mały

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Lifeventure
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • szt.
 • 25,00 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Drobiazg, który potrafi ułatwić życie w podróży niemal w każdym miejscu na świecie, gdzie jest zlew lub wanna. Dzięki niemu można zrobić pranie lub poranną toaletę, umyć naczynia, a nawet wykąpać się.

Charakterystyka:

 • uniwersalny korek
 • do zlewu lub do wanny
 • praktyczny uchwyt do wyciągania

 

Uniwersalny korek do wanny lub zlewu można używać w większości zlewów i wanien na świecie, gdyż dzięki swojemu praktycznemu kształtowi pasuje wszędzie. Szczególnie przydatny w hostelach, schroniskach i na kampingach, znakomicie usprawnia dbałość o codzienną higienę. Jest lekki i mały, więc do każdego bagażu można go łatwo zmieścić. Zwieńczony metalowym uchem, które ułatwia wyciąganie.

Mycie naczyń, pranie czy codzienna higiena stają się dzięki niemu znacznie łatwiejsze.

Parametry techniczne:

 • wymiary - 65 x 65 x 22 mm
 • waga - 52 g