LifeStraw Flex - składana butelka na wodę z filtrem dwustopniowym

LifeStraw Flex jest 2-stopniowym filtrem wody, który spełnia normę NSF 53 dotyczącą wody pitnej w zakresie redukcji ołowiu. Redukuje również substancje chemiczne oraz usuwa bakterie i pasożyty. Może być używany na 5 różnych sposobów.

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: LifeStraw
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • szt.
 • 189,90 zł 164,90 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

LifeStraw Flex - składana butelka na wodę z filtrem dwustopniowym (węglowym oraz membranowym)

LifeStraw Flex jest 2-stopniowym filtrem wody, który spełnia normę NSF 53 dotyczącą wody pitnej w zakresie redukcji ołowiu. Redukuje również substancje chemiczne oraz usuwa bakterie i pasożyty. Może być używany na 5 różnych sposobów: jako osobista słomka, z dołączoną butelką soft touch, lub przymocowany do plastikowej butelki na wodę, pęcherza hydracyjnego lub jako filtr grawitacyjny.

Jak działa LifeStraw Flex?

LifeStraw Flex działa w oparciu o dwustopniowy proces filtracji:

1. Filtr membranowy z pustymi włóknami usuwa 99,999999% bakterii (np. E. coli) i 99,999% pierwotniaków (Giardia, Cryptosporidium, itp.). Żywotność: ok. 2,000 litrów

2. Wymienna kapsuła z węgla aktywnego redukuje ołów i chlor, poprawia smak, redukuje nieprzyjemny zapach, materię organiczną oraz inne metale ciężkie. Żywotność: ok. 100 litrów

Filtry LifeStraw są rygorystycznie testowane przez niezależne laboratoria oraz własne laboratorium posiadające certyfikat ISO, aby spełnić wymogi określone przez Amerykańską Agencję Ochrony Środowiska (EPA) oraz NSF International/ANSI.

LifeStraw Flex - najważniejsze cechy:

 • Usuwa 99,999999% bakterii (w tym E.coli, Salmonella), 99,999% pasożytów (w tym Giardia i Cryptosporidium), 99,999% mikroplastiku, mułu, piasku i zmętnienia
 • Redukuje metale ciężkie, w tym ołów, chlor i nieprzyjemne zapachy, poprawiając smak wody
 • Wszechstronny system filtrowania wody, może być używany na różne sposoby
 • Kompaktowy i ultralekki filtr nie zajmuje dużo miejsca w bagażu, a z miękką i lekką butelką z zestawu waży zaledwie 89 g
 • Długotrwały mikrofiltr membranowy wystarcza na ok. 2000 litrów wody
 • Spełnia standardy US EPA i NSF P231 dla wody pitnej w zakresie usuwania bakterii i pasożytów
 • Spełnia normę NSF 42 w zakresie redukcji chloru
 • Spełnia normę NSF 53 w zakresie redukcji ołowiu
 • Butelka wykonana jest z wytrzymałego nylonu laminowanego (TPU) i ma pojemność 700 ml
 • Filtr jest idealny do wykorzystania w górach, podczas podróży oraz noclegu w lesie
 • Wolny od BPA

Zobacz jak użyć w praktyce LifeStraw Flex!

LifeStraw Flex - co znajduje się w zestawie?

 • Filtr (słomka) do wody (163 x 38 mm)
 • Miękka butelka o pojemności 650 ml (269 x 98 mm)
 • Strzykawka do płukania

Rodzaj pojemnika na wodę: Butelka / Bidon / Manierka
Marka: LifeStraw
Pojemność zestawu (wariant): 650 ml
Kolor producenta (wariant): Grey
Kolor: szary
W
Wojtek
Zweryfikowany

Flex jest łatwy w użyciu. Napełniasz dołączoną butelkę, przykręcasz urządzenie i wyciskasz lub pijesz przez słomkę. Spoko opcja, że filtr działa również bez butelki - sprawdza się przy płytkich źródłach wody gdzie napełnienie bidonu byłoby niemożliwe.

R
Robert

Super jest to, że można łączyć go z innymi rzeczami i nie trzeba zabierać dodatkowych filtrów.