Czapka zimowa Spree ProSport 200

Czapka Spree Prosport 200 to doskonała czapka dla osób uprawiających sport. Idealnie mieści się pod kaskiem narciarskim i rowerowym. Chroni głowę przed wiatrem i zimnem.

  • szt.
  • 69,00 zł
  • Niedostępny

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Techniczna czapka zimowa Spree Prosport 200


Idealna czapka dla osób uprawiających sport. Doskonale nadaje się pod kask rowerowy czy narciarski. Czapka Spree Prosport 200 została wyposażona w membranę No-Wind połączoną z cienkim polarem, która bardzo dobrze chroni głowę przed wiatrem, odprowadza wilgoć.

Czapka została wykonana z doskonałej jakości włoskiej przędzy złożonej w 30% z wełny oraz 70% z akrylu. Dzięki takiemu zestawieniu gwarantuje odpowiednią wymianę cieplną oraz izoluje przed zimnem.

 

No-Wind to wiatroszczelna, wodoodporna i odprowadzająca wilgoć membrana, połączona z cienkim polarem. Jest to "inteligentna" i ultralekka membrana, sprawdzająca się w najbardziej ekstremalnych warunkach atmosferycznych. Bardzo dobrze chroni głowę przed utratą ciepła. Pozwala zachować równowagę termiczną.
Marka Spree jest w stu procentach marką polską. Jedynie przędza oraz materiały termoaktywne sprowadzane są z zagranicy (głównie z Włoch), ze względu na najlepszą jakość. Spree to niezwykła jakość wykonania, bogate wzornictwo oraz stabilność produkcji.

Rodzaj czapki: Zimowa