TERMITE Warhead 1.0 l - Termos turystyczny

 

 

  • szt.
  • 119,00 zł 104,72 zł
  • Niedostępny

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Termos próżniowy Termite Warhead - I miejsce w teście termosów 48 wydania Magazynu Górskiego!


Termos Termite Warhead to jeden z najlepiej izolujących termosów dostępnych na rynku - w wielu kręgach, ten produkt postrzegany jest jako kultowy. Znana od lat konstrukcja, postrzegana jest jako dopracowana i sprawdzona. Wykorzystanie wysokiej jakości stali i dodatkowych technologii, gwarantuje użytkownikowi sprawne i bezpieczne użytkowanie.

To jakość stali nierdzewnej ma główne znaczenie w przypadku możliwości izolujących termosów. Doskonale zdaję sobie z tego sprawę marka Termite - wykorzystując do swojego popisowego termosu, tylko najlepszej jakość stal nierdzewną. Pomiędzy ściankami, zachowano oczywiście próżnie - dla jak najlepszego efektu izolacyjnego.

To co dodatkowo wyróżnia model termosu Termite Warhead to spełnienie normy europejskiej EN 12546-1, potwierdzającej parametry oraz niekwestionowaną jakość produktu. Bardzo ważnym elemnentem dla twórców termosu Warhead - stało się bezpieczeństwo użytkowania. Dlatego też termosy Termite nie są pokrywane od wewnątrz żadnymi dodatkowymi warstwami materiału, które po latach użytkowania mogą się utleniać bądź przenikać do płynów

W teście Magazynu Górskiego termos Termite uzyskał 1 miejsce! Uzyskał to miejsce na najlepsze właściwości termoizolacyjne. Temperatura płynu po 12h w temperaturze otoczenia wyniosła 65 °C.

Cechy:
  • One twist - system korka umożliwiający korzystanie z termosa poprzez jeden obrót korka
  • Leak proof - gwarancja szczelności systemu korka
  • Najwyższej jakości konstrukcja gwarantująca stabilność utrzymania temperatury w perspektywie wielu lat
  • Zwiększona termoizolacja o około 10 % w stosunku do poprzedniej kolekcji;
  • Zmniejszona waga o około 15% w stosunku do poprzedniej kolekcji;
  • 2 lata gwarancji;


Termos Termite Warhead produkowany jest w kilku pojemnościach.

Dlaczego termosy Termite? Dzięki spełnieniu normy europejskiej EN 12546-1 kupujesz produkt o potwierdzonych parametrach i standardzie. Wiele innych termosów nie jest w żaden sposób testowane. Ich wartości są jedynie deklaracją producenta.
BPA free - Bisfenol A (BPA) jest związkiem chemicznym wykorzystywanym do produkcji m.in. plastiku. Badania wykazały, iż bisfenol może zaszkodzić twojemu dziecku. BPA może wywołać wady wrodzone, nadpobudliwość, zaburzenia metabolizmu i gospodarki hormonalnej organizmu oraz zwiększa ryzyko wystąpienia chorób nowotworowych. Ten produkt jest cąłkowicie pozbawiony jest tego związku.
Green Collection® - to zbiór produktów, które w procesie produkcji wykonane zostały z recyklingu materiałów lub powstały, by zredukować szkodliwy wpływ na środowisko, poprzez zmniejszenie ilości odpadów. Green Collection® to produkty przyjazne dla środowiska, stworzone w celu promowania zdrowego trybu życia. Green Collection® znajdują się w wielu kategoriach naszych produktów.
EN 12546-1 - europejska norma potwierdzającą jakość i parametry techniczne a także wymogi przyjęte dla termosów.
One twist - system korka umożliwiający korzystanie z termosa, poprzez jeden obrót korka.
  STAL Cr Ni 18/10, STAL Cr Ni 18/8 - oznaczenia według niemieckiej normy Deutsche Industrie Normen (DIN). Stal chromowo-niklowa odporna głównie na korozję elektrochemiczną w środowisku kwasów nieorganicznych i organicznych, związków azotu, roztworów soli i agresywnych środków spożywczych.

Marka: Termite
Pojemność (wariant): 1.0 litr
Kolor: szary
Z
Zenon

Rzeczywiście solidne termosy. Wcześniej z żoną używaliśmy marketowego i to są jednak produkty innej klasy.

Zweryfikowany

długo utrzymuje wysoką temperaturę, solidnie wykonany- używam od ponad roku a nie widać po nim zużycia