TERMITE Silver Stone II - Zestaw menażek stalowych

  • szt.
  • 119,00 zł
  • Niedostępny

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Zestaw menażek turystycznych Termite Silver Stone II

Silver Stone II to zestaw menażek do gotowania - idealny dla 1 bądź 2 osób przebywających na szlaku. W skład kompletu wchodzą dwa garnki z praktycznymi uchwytami oraz przykrywka z termoizolowaną rączką. Całość możemy łatwo złożyć w jedną całość i schować do dołączonego pokrowca transportowego.

Oba garnki posiadają rozkładane uchwyty - ułatwiające użytkowanie całości nad palnikiem. Mniejszy z garnków o 0.75 l pojemności - może być wykorzystywany również jako patelnia. Spód obu naczyń wykonano w ten sam sposób, aby zminimalizować problem ich przesuwania się na planiku podczas gotowania i zwiększyć ich stabilność.


Menaszka Silver Stone II to niezastąpiony część każdej wyprawy turystycznej, w której planujemy gotować na szlaku. 

 

Dane techniczne: Zestaw naczyń turystycznych Termite Silver Stone II
Pojemność:  0.9 + 0.75 litra
Materiał: stal nierdzewna
Waga (całość):  około 445 gram 
W zestawie: 2 menażki ze składanymi uchwytami, pokrywka, pokrowiec na całość.

 

BPA free - Bisfenol A (BPA) jest związkiem chemicznym wykorzystywanym do produkcji m.in. plastiku. Badania wykazały, iż bisfenol może zaszkodzić twojemu dziecku. BPA może wywołać wady wrodzone, nadpobudliwość, zaburzenia metabolizmu i gospodarki hormonalnej organizmu oraz zwiększa ryzyko wystąpienia chorób nowotworowych. Ten produkt jest cąłkowicie pozbawiony jest tego związku.
Green Collection® - to zbiór produktów, które w procesie produkcji wykonane zostały z recyklingu materiałów lub powstały, by zredukować szkodliwy wpływ na środowisko, poprzez zmniejszenie ilości odpadów. Green Collection® to produkty przyjazne dla środowiska, stworzone w celu promowania zdrowego trybu życia. Green Collection® znajdują się w wielu kategoriach naszych produktów.
  STAL Cr Ni 18/10, STAL Cr Ni 18/8 - oznaczenia według niemieckiej normy Deutsche Industrie Normen (DIN). Stal chromowo-niklowa odporna głównie na korozję elektrochemiczną w środowisku kwasów nieorganicznych i organicznych, związków azotu, roztworów soli i agresywnych środków spożywczych.

Jak wybrać odpowiednią menażkę dla siebie?

Jakwybrać menażkę harcerską?

Jedziesz na obóz harcerski, biwak czy inny wyjazd gdzie będzie Ci potrzebna menażka i nie wiesz co wybrać? Na naszym blogu znajdziesz odpowiedzi na najbardziej nurtujące Cię pytania. Kierując się własnym doświadczeniem - testujemy i opisujemy najbardziej popularne menażki. To wszystko i wiele więcej znajdziesz na naszym blogu.

Materiał naczynia: Stal nierdzewna
Typ naczynia: Menażki
Marka: Termite
Kolor: stalowy

Termite robi pożądne menażki. W tym przypadku nie jest inaczej.