Menażka Optimus Terra Weekend HE Cook Set 0,95 l

Menażka Optimus Terra Weekend to lekki, 2-częściowy zestaw z garnkiem i promiennikiem. Wykonana z aluminium.

  • szt.
  • 189,00 zł
  • Niedostępny

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych.

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Menażka Optimus Terra Weekend HE Cook Set

Idealny 2-częściowy zestaw na samotną wyprawę. W jego skład wchodzą garnek oraz patelnia/pokrywka - oba z utwardzanego aluminium.

Garnek o pojemności 0,95 l wyposażony jest w specjalny radiator umieszczony na spodzie. Dzięki jego zastosowaniu czas gotowania potraw uległ skróceniu aż o 20%, pozwalając tym samym oszczędzić sporo paliwa. Garnek posiada również trwale nabitą na ściance miarkę w litrach oraz przydatny przy przelewaniu dzióbek. Uzupełnieniem jest patelnia, która może być również używana jako pokrywka. Oba naczynia posiadają wbudowane wygodne składane rączki, które są dodatkowo powleczone izolującą warstwą gumy. Zestaw wyposażony jest w użyteczną gąbeczkę BOB oraz siatkowy woreczek.

 

Co ciekawe, zestaw jest tak pomyślany, aby w trakcie wycieczki można do niego schować typowy 220 g kartusz, niewielki palnik oraz sztućce. Proste, a genialne rozwiązanie, dzięki któremu możemy zaoszczędzić sporo miejsca w plecaku.

 

Wymiary: 165 × Ø 124 mm
Waga: 284 g
Pojemność: 0,95 l

 

W skład zestawu wchodzą:

  • garnek 0.95l z radiatorem i podziałką
  • patelnia/pokrywka
  • siateczkowy pokrowiec
  • gąbeczkę Optimus BOB

Jak wybrać odpowiednią menażkę dla siebie?

Jakwybrać menażkę harcerską?

Jedziesz na obóz harcerski, biwak czy inny wyjazd gdzie będzie Ci potrzebna menażka i nie wiesz co wybrać? Na naszym blogu znajdziesz odpowiedzi na najbardziej nurtujące Cię pytania. Kierując się własnym doświadczeniem - testujemy i opisujemy najbardziej popularne menażki. To wszystko i wiele więcej znajdziesz na naszym blogu.

Materiał naczynia: Aluminium anodyzowane
Typ naczynia: Menażki