Nóż Gerber Bear Grylls Compact II - składany

Nóż Gerber BG Compact II to bardzo kompaktowy, wszechstronny nóż typu folder, o charakterze noża zapasowego, uzupełniającego w terenie nasz ekwipunek.

  • szt.
  • 89,00 zł
  • Niedostępny

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Nóż Gerber BG Compact II to nowa generacja bardzo kompaktowego, wszechstronnego nóż typu folder. Nóż ten warto nosić w charakterze noża zapasowego, uzupełniającego w terenie nasz ekwipunek.

Nóż ten został przygotowany przez ekspertów firmy Gerber ze znanym propagatorem survivalu - Bearem Gryllsem. Jest to następna generacja kieszonkowych noży survivalowych, których można używać w terenia jako noża zapasowego lub nosić codziennie jako element zestawu EDC (Every Day Carry). 

Rączka została pokryta gumą w celu zapewnienia pewnego chwytu, w czym pomaga również specjalne, profilowane wycięcie na palec. Ostrze zostało wykonane ze stali 420HC i otwiera się łatwo dzięki wygodnemu żłobieniu na paznokieć. Jest ono oczywiście blokowane w celu zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu użytkowania. Blokada typu lock-back pozwala na wygodne zamknięcie nawet w rękawicach.

W zestawie z nożem otrzymasz broszurę "The Prioriries of Survival Pocket Guide", w której znajdziesz wiele przydatnych wskazówek pomagających wyjść z sytuacji kryzysowej.

Dane techniczne:
  • stal: 420 HC
  • materiał okładzin: włókno szklane + nylon
  • długość całkowita po rozłożeniu: 158 mm
  • długość całkowita po złożeniu: 89 mm
  • długość głowni: 67 mm
  • waga: 28 g

GERBER - BEAR GRYLLS SURVIVAL SERIES
Kluczem do przetrwania w najbardziej ekstremalnych warunkach jest umiejętne wykorzystanie sprzętu i wiedzy. Jedno masz w zasięgu ręki, drugie musisz zdobyć sam.

Marka Gerber to ponad 70 lat doświadczenia w tworzeniu ultra-wytrzymałych noży i sprzętu outdoorowego. Współpraca z Bearem Gryllsem zaowocowała powstaniem unikatowej linii produktów dla każdego, kto szuka niezawodnych narzędzi podczas przygód na łonie natury.

Dzięki serii filmów postać Beara Gryllsa jest znana niemal na całym świecie. Jego nazwisko jest synonimem nieustępliwości w dążeniu do celu za wszelką cenę. Każdy produkt z serii sygnowanej jego nazwiskiem został przetestowany w najbardziej ekstremalnych sytuacjach.

 

Typ noża: Noże składane
Marka: Bear Grylls Gerber
Kolor: czarny, pomarańczowy