Odznaka skautowa Wood Badge 4 koraliki

Legendarna wśród harcerskich szkoleniowców odznaka woodbadge. Cztery drewniane koraliki nawleczone na rzemyk noszony na szyi to odznaka noszona przez osoby, które ukończyły ten kurs - kliknij link. 


Tradycję kursów Woodbadge zapoczątkowano w Gilwell Park, centrum szkoleniowo-konferencyjnym dla skautmistrzów. To tam, na 44 hektarach ziemi, skautmistrzowie z całego świata spotykają się by osiągnąć swoje mistrzostwo na szkoleniach skautowych.

Official World Scout ShopProdukt pochodzi z kolekcji gadżetów oficjalnego sklepu światowej organizacji wszystkich skutów - WOSM. Nasza skłądnica jest głównym partnerem i dystrybutorem World Scout Shop na Polskę. Nasza nowa kolekcja będzie stale poszerzana. Jeśli chciałbyś jakiś gadżet, którego nie posiadamy w naszej ofercie napisz na sklep@wgl.pl, a w ciągu nawet kilku dni sprowadzimy go dla Ciebie z oficjalnego sklepu dla każdego skauta.

Organizacja harcerska: ZHP, ZHR
Kolor producenta (wariant): 4 koraliki

Odznaka skautowa Wood Badge 4 koraliki

 • Dodaj Opinię
  (1)
 • 49,00 zł
  Kolor producenta (wariant)
  • 4 koraliki Odznaka szkoleniowców woodbadge
 • szt.
 • Dostępność:
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas t

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>