Pokrowiec do plecaka / organizacji w plecaku Deuter Pack Sack

Pokrowce na odzież i niezbędne akcesoria. Ułatwiają zachowanie porządku w bagażu lub ochronę delikatnych przedmiotów, a ze względu na materiał, z którego je wykonano, zabezpieczają bagaż przez zamoczeniem.

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Deuter
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • szt.
 • 45,00 zł 36,00 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Worki podróżne na odzież i niezbędne akcesoria Deuter Pack Sack - 4 rozmiary.

Ułatwiają zachowanie porządku w bagażu lub ochronę delikatnych przedmiotów, a ze względu na materiał, z którego je wykonano, zabezpieczają bagaż przez zamoczeniem. Taki worek pomoże Ci w podróży na przykłąd rozdzielić brudne ubrania od czystych lub zapakować rzeczy potrzebne do kąpieli na kempingu.

Specyfikacja: 

 • Pojemność: 3 l, 5 l, 9 l, 15 l
 • Waga: 30 g, 40 g, 50 g, 65 g
 • Wymiary: 24 / 13 cm (wys/obw), 28 / 17 cm (wys/obw), 33 / 20 cm (wys/obw), 40 / 23 cm (wys/obw)
 • Kolor: fire, mandarine, kiwi, petrol
 • Materiał: triple RS 70D