fb


Śpiewnik Harcerski Ognik - Twarda Oprawa

 • Okładka
 • Cena: 39,00 zł
 • Koszty dostawy od: 9,9 zł
 • Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatu już od 399 zł!

  Wartość zamówienia  Kurier DHL Kurier DHL Wieczór Poczta Polska Pocztex 48 Kurier DPD Paczkomaty 

  Poczta Polska

  List Polecony

  Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata
  0 - 399 zł 15,00 zł 19,00 zł 17,00 zł  20,00 zł 16,00 zł 19,00 zł 15,00 zł 19,00 zł 11,00 zł 15,00 zł 9,90 zł *
  399 - 599 zł GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS
  od 599 zł  GRATIS  GRATIS GRATIS GRATIS

   * - przy zamówieniu o wartości do 30 zł, powyżej tej kwoty 16,00 zł

szt.

Opis produktu

Harcerski Śpiewnik Ognik w twardej obwolucie - Nowość!

Kultowy śpiewnik harcerski Ognik, tym razem w specjalnym wydaniu w twardej oprawie. Nowa wersja śpiewnika zawiera zbiór tych samych popularnych piosenek, ale dodatkowo wyróżnia się piękną okładką, która będzie dużo bardziej odporna na ewentualne uszkodzenia i nieuchronny upływ czasu.

Czym byłoby harcerskie ognisko bez gitary i piosenek? Z pewnością nie tym magicznym, klimatycznym czasem, który zacieśnia więzi międzyludzkie, pozwala w niepowtarzalny sposób zrelaksować się po ciężkim dniu i dostarcza najpiękniejszych wspomnień. Aby śpiewać przy ogniu, nie trzeba być świetnym wokalistą, nie trzeba też znać nut. Wystarczy tekst i akompaniament. Piosenek do śpiewania jest całe mnóstwo… Tylko że czasami trudno zapamiętać wszystkie teksty, a co dopiero – kolejne akordy gitarowe. Czasami też nie ma się pomysłu na repertuar, na dobór tych piosenek, które znają i lubią wszyscy. W takich sytuacjach niezbędny jest dobry śpiewnik.


Ognik jest najpopularniejszym
– i według wielu najlepszym – śpiewnikiem harcerskim. Zawiera mnóstwo polskich piosenek: harcerskich, turystycznych, rockowych; wiele z nich to takie, które zna każdy (choć nie zawsze pamięta się całe ich teksty). Daną piosenkę bardzo łatwo znaleźć dzięki specjalnemu układowi spisu treści – jest on uporządkowany zarówno według tytułów, jak i według pierwszych wersów tekstów. Każda piosenka jest opatrzona akordami gitarowymi wraz ze schematami chwytania ich na gryfie – to duże ułatwienie dla początkujących (i nie tylko) gitarzystów.


W naszej ofercie znajduje się Ognik w twardej oprawie. Taka forma jest dodatkowym atutem śpiewnika ze względu na harcerską i turystyczną specyfikę jego użytkowania: częste przenoszenie i przewożenie, przechowywanie w plecaku czy pokrowcu gitarowym, różne warunki atmosferyczne, najróżniejsze rodzaje terenu (trawa, piasek, woda, śnieg, błoto), mnóstwo nieprzewidzianych sytuacji (jak na przykład rozlana przy nocnym graniu kawa), przechodzenie śpiewnika z rąk do rąk podczas śpiewania w grupie. Twarda, sztywna, gruba oprawa jest bardziej odporna na wszelkie te okoliczności niż okładka miękka. Wytrzymałość natomiast pozwoli nam cieszyć się śpiewnikiem przez lata. Poza tym – książka w twardej oprawie znacznie lepiej wygląda na półce, gdy wreszcie wrócimy do domu po długiej rozśpiewanej wyprawie.

 

Ilość stron: 496

Oprawa: Twarda

ISBN: 83-909-498-7-3

 

Najlepszy śpiewnik harcerski

Produkty, które kupili inni klienci z tym produktem

Opinie naszych klientów

Recenzje użytkowników Dodano
Ewelina
Wygląda pięknie! Zamawiam, bo pewnie zaraz się skończy!
27-05-2016