fb

Marka:
Coleman

Termos Coleman

 • Pojemność
 • Cena: 89,00 zł
 • Koszty dostawy od: 9,9 zł
 • Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatu już od 399 zł!

  Wartość zamówienia  Kurier InPost Poczta Polska Pocztex 48 Kurier DPD Paczkomaty 
  Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie
  0 - 399 zł 14,00 zł 18,00 zł 16,00 zł 120,00 zł 16,00 zł 20,00 zł 12,00 zł 16,00 zł
  399 - 599 zł GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS
  od 599 zł GRATIS GRATIS

   * - przy zamówieniu o wartości do 30 zł, powyżej tej kwoty 16,00 zł

szt.

Opis produktu

Termosy Coleman - produkowane 3 różne pojemności do wyboru!

Termosy w ofercie firmy Coleman są obecne od bardzo wielu lat. Ponad 100 letnie doświadczenie marki w projektowaniu sprzętu kempingowego sprawiło, że obecnie termosy Coleman postrzegane są jako jedne z najlepszych na rynku. Solidna konstrukcja ze stali nierdzewnej o podwójnych ściankach próżniowych, niezawodny w swojej szczelności odkręcony korek z izolacyjnym wypełnieniem EPS - to wszystko jedne z elementów, będących przepisem na udany konstrukcję termosu turystycznego.

Termosy Coleman wyposażone są w niezawodny - odkręcany korek.
Praktycznie nie ulega on uszkodzeniom, łatwo się go czyści, jest szczelny. Nie trzeba go odkręcać do końca - aby nalać płyn, przez co wytracana jest możliwie najmniejsza ilość ciepła. Przykrywka całości, spełnia oczywiście funkcję kubka.

Coleman produkuje 3 wielkości termosów do wyboru: 0.5 l, 0.75 l oraz 1 l - aktualny wybór zawsze dostępny w opcjach produktu.

 

Termosy Coleman Pojemność 0.5 l Pojemność 0.75 l Pojemność 1.0 l
Wymiary: 28,1 x Ø6,8 cm  28,1 x Ø8,5 cm  28,7 x Ø9,3 cm
Waga (około): 422 g 463 g  639 g 
Materiał: stal nierdzewna stal nierdzewna stal nierdzewna
Technologia izolująca: próżnia między podwójnymi ściankami stalowymi, pianka EPS w korku 
Utrzymywanie temperatury (w przybliżeniu) Ze 100 C do 76 C po 6 godz. Ze 100 C do 81 C po 6 godz  Ze 100 C do 84 C po 6 godz 

Amerykańska firma z ponad 100 letnim doświadczeniem i tradycją, która obecnie jest jednym z największych i najbardziej popularnych producentów sprzętu turystycznego i akcesoriów kempingowych. Wieloletnie doświadczenie, poparte innowacyjnym podejściem oraz dostępem do sprawdzonych materiałów z najwyższej półki, stało się gwarancją sukcesu i popularności firmy Coleman®. 
Ten produkt marki Coleman, objęty jest 2 letnim okresem gwarancyjnym.

 

Eksperci radzą - zobacz blog turystyczny wgl.pl

 


Jaki kubek termiczny wybrać?

Kubki termiczne nie są alternatywą dla termosów. To sprzęt o wyraźnie innym przeznaczeniu i możliwościach izolacyjnych. Coraz częściej towarzyszą nam jednak na co dzień - w pracy, szkole, podróży. Jak nie zwariować od bogactwa oferty kubków termicznych i wybrać dla siebie ten odpowiedni?

Ekipa sklepu Woda Góry Las nie byłałby sobą, gdyby nie dokonała własnego podsumowania tematu dyskusji - więc jeśl wybraliśmy termos...to jaki kubek termiczny nam się przyda? Odpowiedź jak zwykle znajdziesz tutaj!

Produkty, które kupili inni klienci z tym produktem

Opinie naszych klientów

Recenzje użytkowników Dodano
Leszek - Tarnowskie Góry
Szczerze mówiąc to dla mnie lepsze niż Esbitowskie. Na Colemanowskich po prostu nie widać "upływającego czasu".Farba na termosach Esbita z czasem odpryskuje gdy o coś uderzymy i robi się nie estetyczne to wszystko. Te są solidne, o prostej konstrukcji korka - po prostu takie jakie mają być termosy. Bez udziwnień, których nie lubie;)
27-05-2015