Tytanowy niezbędnik turystyczny Primus Leisure Cutlery Kit Titanium - sztućce

Niezbędnik Primus Leisure Cutlery Kit Titanum z tytanu. Bardzo lekkie i bardzo wytrzymałe. Idealne dla osób szukajacych sposobu na odchudzenie bagażu.

  • szt.
  • 119,00 zł
  • Niedostępny

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Tytanowe sztućce turystyczne Primus Leisure Cutlery Kit Titanum

Tytan należy do wyjątkowych metali. Cechuje się bardzo niską wagą oraz wysoką wytrzymałością mechaniczną. Metal ten jest również odporny na korozję. Jest to więc idealny metal do tworzenia narzędzi, sztućców, naczyń oraz pozostałego sprzętu turystycznego. Tytanowy niezbędnik to marzenie każdego turysty. Przetrwa każde warunki, nie musimy się obawiać o to, czy go uszkodzimy, wrzucając go luźno do plecaka, a jego niska waga (tylko 51 g !!!) w ogóle nie zostanie zauważona w naszym bagażu.

Turystyczne sztućce Primus Leisure Cutlery Kit Titanum to klasyczne rozwiązanie, gdzie każdy element — łyżka, nóż i widelec — jest osobny. Sztućce są eleganckie i wygodne w obsłudze. W komplecie znajduje się silikonowa nakładana gumka łącząca wszystkie trzy elementy. Gumka jest ciasna, tępa i dobrze dopasowana — rozłączenie sztućców wymaga włożenia trochę siły, ale mamy za to pewność, że sztućce nie rozłączą się same podczas transportu. Silikonowa nakładka nie przewodzi ciepła i jest na nie odporna, zatem w niektórych sytuacjach może nam posłużyć jako izolujący uchwyt.

Tytanowy turystyczny zestaw sztućców Primus Leisure Cutlery Kit Titanum sprawdzi się w każdej sytuacji i będzie nam służył przez wiele lat. Na dłuższą metę jest to zdecydowanie opłacalna inwestycja.

Cechy:

  • turystyczny zestaw sztućców — niezbędnik
  • zestaw: łyżka + widelec + nóż + silikonowa gumka łącząca
  • materiał: tytan
  • waga: 51 g
  • długość sztućców: 18 cm

Marka: Primus
Kolor: szary