fb

Harcerski Newsletter Specjalny

Harcerski Newsletter Specjalny

Czym jest Harcerski Newsletter Specjalny?

Harcerski Newsletter Specjalny to nasza lista mailingowa przygotowana z myślą o harcerzach i harcerkach, które planują zamówienia na przykład gadżetów z logo, koszulek z nadrukiem, plakietek itp. dla drużyn czy hufców. 

Co znajdziesz w przesyłanych przez nas wiadomościach? Od razu po zapisie otrzymasz od nas ciekawe przykłady projektów, jakie jesteśmy w stanie stworzyć dla Twojego środowiska oraz ebook z kalendarzem i poradnikiem dotyczącym produkcji harcerskich gadżetów, w którym zaznaczamy najważniejsze daty w roku harcerskim i sugerujemy, kiedy warto pomyśleć o zamówieniu produkcji.

Na początku każdego miesiąca wyślemy do Ciebie wiadomość z informacjami o naszej ofercie, poradami dotyczącymi projektowania identyfikacji wizualnej dla harcerzy, inspiracjami w postaci ciekawych realizacji, które wykonaliśmy dla innych środowisk czy przypomnieniem o zbliżających się, ważnych datach w harcerskim kalendarzu. Nie zapomnimy również o ofertach specjalnych, przygotowanych tylko dla osób zapisanych do naszej listy!

Nie bój się! Będziemy pisać do Ciebie zazwyczaj nie częściej niż dwa razy w miesiącu i obiecujemy, że wysyłane przez nas wiadomości będą ciekawe :)

Dlaczego warto zapisać się na Harcerski Newsletter Specjalny?

Dlaczego warto zapisać się na Harcerski Newsletter Specjalny?

Zapisani na Harcerski Mailing Specjalny mogą liczyć na:

  • przygotowane specjalnie dla Was wiadomości dotyczące zamówień specjalnych, 
  • harcerski ebook - Poradnik Produkcji Gadżetów Krok po Kroku,
  • specjalną pomoc przy stworzeniu projektu nadruku czy haftu!

 

Dlaczego warto zapisać się na Harcerski Newsletter Specjalny?