fb

Korzystanie z serwisu

Witamy w naszym sklepie internetowym. Przed rozpoczęciem zakupów prosimy o zapoznanie się z obowiązującym naszych klientów regulaminem. Prosimy zapoznać się także z polityką prywatności w dziale "Bezpieczeństwo", aby dowiedzieć się o bezpieczeństwie klientów sklepu.

Prowadzący sklep i całość serwisu WGL.PL

Właścicielem jest:

Woda Góry Las Sp. z o.o.
ul. Strzelecka 13
61-845 Poznań
tel. 61 653 86 43

Komunikacja drogą elektroniczną

Jest to podstawowy sposób komunikacji z gośćmi naszego sklepu. Gdy odwiedzasz nasz sklep internetowy lub wysyłasz do nas e-maile, komunikujesz się z nami drogą elektroniczną. Otrzymujesz od nas wiadomości również elektronicznie. Będziemy się komunikować z Tobą poprzez pocztę elektroniczną lub umieszczając komunikaty na stronach naszego serwisu WWW.

Każdy, kto chce otrzymywać informacje o zmianach i nowościach w naszym sklepie internetowym, powinien wyrazić na to zgodę w myśl ustawy z dnia 18.07.2002r. (DZ.U. nr 144 poz. 1204) "O świadczeniu usług drogą elektroniczną". Aby wyrazić zgodę na otrzymywanie takich informacji, należy podczas rejestracji nowego konta zaznaczyć opcję "Newsletter". Jednoczenie informujemy, że w każdym momencie można wyłączyć lub włączyć tę opcję.

Prawa autorskie

Oprogramowanie sklepu jest oparte i użytkowane na bazie licencji GNU GENERAL PUBLIC LICENSE. Wszystkie prawa autorskie i własności intelektualne dotyczące aplikacji osCommerce należą do jej twórców.

Wszystkie logo oraz znaki towarowe producentów wykorzystane zostały przez firmę Woda Góry Lasjedynie w celach informacyjnych.

Twoje konto

Założenie konta w sklepie wgl.pl jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetrzymywanie oraz przetwarzanie podanych przez zakładającego konto danych przez prowadzącego sklep, w celu realizowania zamówień oraz w celach marketingowych, zgodnie z obowiązującą ustawą o ochronie danych osobowych.

Jeśli korzystasz z naszego sklepu, jesteś zobligowany do zachowania w tajemnicy danych Twojego konta (login, hasło), dzięki którym osoby niepowołane mogłyby się dostać do Twojego konta. W ten sposób przejmujesz całą odpowiedzialność za ewentualne skutki wszystkich czynności, jakie zostały wykonane z użyciem przekazanych przez Ciebie danych. Jeśli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, możesz korzystać z naszego sklepu internetowego tylko za zgodą rodziców lub prawnych opiekunów.

Opinie, komentarze, e-maile

Odwiedzający sklep wgl.pl mogą umieszczać opinie i komentarze oraz sugestie dotyczące sklepu, pod warunkiem że ich treści nie są wulgarne, obsceniczne, obraźliwe, niecenzuralne lub niezgodne z prawem. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany lub całkowitego usunięcia treści nie spełniających powyższych warunków.

Opisy pozycji oferowanych w SKLEPIE INTERNETOWYM WGL.PL

Oferta sklepu nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, lecz propozycję sprzedaży określonego produktu. Dane w opisach produktów mają charakter jedynie informacyjny i nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Wszystkie opisy pozycji są przygotowane na podstawie materiałów producentów. Dokładamy starań, aby były one jak najpełniejsze i najdokładniejsze. Jednakże nie gwarantujemy, że opisy znajdujące się na stronach sklepu są kompletne.

Pytania

Naszym celem jest zapewnienie jak najdalej posuniętej ochrony prywatności. Rozwój technologii oraz rozwój naszej oferty powodują, że nasza polityka ochrony prywatności może ulegać zmianom, o których będziemy informować na tych stronach.

Jesteśmy otwarci na wszelkie opinie, uwagi i pytania naszych użytkowników dotyczące zachowania poufności informacji. Prosimy o kierowanie ich na adres: sklep@wgl.pl