LIFESYSTEMS Survival Bag - Worek ratunkowy

Worek ratunkowy LIFESYSTEMS Survival Bag przyda się w ekstremalnej sytuacji.

 

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Lifesystems
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • szt.
 • 34,00 zł
 • Niedostępny

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Worek ratunkowy LIFESYSTEMS Survival Bag

Mocny i lekki worek z folii polietylenowej, przeznaczony na ekstremalne sytuacje. Jaskrawy kolor ułatwia odnalezienie i jest widoczny z daleka. Po spakowaniu zajmuje mało miejsca.

Zmiany pogody są często bardzo gwałtowne. Długotrwała ekspozycja na wilgoć, przenikliwe zimno i silny wiatr mogą spowodować gwałtowny spadek temperatury ciała. Oprócz podstawowego problemu, jakim jest odczucie zimna, wychłodzenie może doprowadzić do dreszczy, trudności w poruszaniu rękoma, apatii a w końcu do groźnej hipotermii. Płachta biwakowa Lifesystems odbija i w ten sposób zachowuje ciepło wydzielane przez człowieka, a także zmniejsza odczucie zimna spowodowanego przez wiatr zapewniając w ten sposób tymczasową ochronę ciała przed zimnem. Jest wiatro i wodoszczelna a przy tym lekka i mała.

Płachta biwakowa jest polecana jako ochrona w nagłych przypadkach w miejscach narażonych na gwałtowne zmiany pogody. Jej skuteczność została potwierdzona przez górskie służby ratownicze, które używają jej od wielu lat.

Materiał: bardzo mocna folia polietylenowa wiatro i wodoszczelna

Wymiary: 70 x 210 cm

Waga: 290 g 

 

Sposób użycia:

1. Wyjmij płachtę z torby zabezpieczającej i otwórz ją.

2. Wejdź do płachty zakrywając jak największą powierzchnię ciała.

Pamiętaj, że głowa, szyja i ręce również szybko się wychładzają. Odizoluj ciało od zimnego podłoża.

Zapobieganie hipotermii:

 • unikać ekspozycji na wilgoć, zimno i wiatr
 • zdjąć mokre ubrania i włożyć suche
 • użyć płachty biwakowej
 • przyjmować dużo ciepłych płynów i jedzenia
 • ogrzewać się nawzajem ciepłem ciała innych ludzi żeby nie doprowadzić do wychłodzenia

 

Rodzaj apteczki: Koce termiczne - folie NRC
Marka: Lifesystems