fb

Marka:
Ortovox

Zestaw lawinowy Avalanche Rescue Kit 3+

 • Cena: 1 449,00 zł
 • Koszty dostawy: darmowa wysyłka
 • Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatu już od 399 zł!

  Wartość zamówienia  Kurier DHL Kurier DHL Wieczór Poczta Polska Pocztex 48 Kurier DPD Paczkomaty 

  Poczta Polska

  List Polecony

  Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata
  0 - 399 zł 15,00 zł 19,00 zł 17,00 zł  20,00 zł 16,00 zł 19,00 zł 15,00 zł 19,00 zł 11,00 zł 15,00 zł 9,90 zł *
  399 - 599 zł GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS
  od 599 zł  GRATIS  GRATIS GRATIS GRATIS

   * - przy zamówieniu o wartości do 30 zł, powyżej tej kwoty 16,00 zł

szt.

Opis produktu

Zestaw lawinowy Ortovox 3+ Avalanche Rescue Kit

Połączenie topowych produktów marki Ortovox w jeden zestaw! Razem z nim otrzymasz również poradnik "Safety Academy Guide Book", który wyjaśnia podstawowe kwestie związane z biezpieczeństwem lawinowym, a informacje w nim zawarte mają na celu nauczenie nas zachowań, które zwiększą szanse, że wykorzystanie zestawu w sytuacji zagrożenie nie będzie konieczne.

W skład zestawu wchodzi:

1. Detektor lawinowy Ortovox 3+ pozwoli Ci poczuć się bezpiecznym w najtrudniejszych sytuacjach. Wyposażono go w opatentowany system Smart Antenna Technology, który automatycznie rozpoznaje pozycję w lawinie przełącza się na antenę, która będzie mogła najlepiej nadawać sygnał, co przekłada się bezpośrednio na czas odnalezienia. Również w kwestii poszukiwania stawia na najlepsze rozwiązania. Model 3+ posiada wszystkie cechy współczesnych detektorów. Wyświetlacz z odświeżaniem w czasie rzeczywistym pokazuje kierunek, dystans i liczbę zasypanych, a w poszukiwaniach wspomagają nas intuicyjne sygnały dźwiękowe. Po odnalezieniu ofiary lawiny można ją oznaczyć dla osób kopiących i szukać kolejnych osób. 

2. Łopata lawinowa Ortovox Beast to sprzęt zaprojektowany dla uzyskania maksymalnej wydajności w każdym rodzaju śniegu. Cześć roboczą zaprojektowano tak, że bez problemu zmieści się w plecaku turystycznym i jednocześnie pozwoli zaoszczędzić przestrzeń oraz nie dociąży go zbytnio. Uchwyt ma kształt litery "T", a aluminiowy trzonek o przekroju owalu poddano piaskowaniu, by zapewnić jeszcze wygodniejsze kopanie i wytrzymałość. 

3. Sonda lawinowa 240 Light PFA to sprzęt dla osób poszukujących sprzętu w najniższej wadze. Przy długości 240 centymetrów waży zaledwie 270 gram, co czyni ją najlżejszą sondą aluminiową w ofercie Ortovoxa wyposażoną w system szybkiego napinania PFA. System ten pozwala na przygotowanie jej do użycia w kilka sekund - wystarczy wstępnie rozprostować segmenty, naciągnąć linkę dyneema i zablokować ją jednym ruchem w rączce. Na całej długości naniesiona została skala głębokości, a na uchwycie dodano piankę EVA zwiększającą komfort i chwyt.Sprawdź Akademię Bezpieczeństwa Ortovox!Smart Antenna Technology to opatentowane przez Ortovoxa rozwiązanie pozwlające jak najszybciej dotrzeć do poszkodowanego. Urządzenie automatycznie przełącza się na antenę, która w danej chwili najlepiej nada sygnał w kierunku ratowników. Dzięki temu nawet w przypadku jeśli osoba zasypana znajdzie się w pozycji wertykalnej, to dzięki wyraźniejszemu sygnałowi odnalezienie jej nawet przez osoby niedoświadczone będzie przebiegać dużo sprawniej.

Produkty, które kupili inni klienci z tym produktem

Opinie naszych klientów

Recenzje użytkowników Dodano

Świetny zestaw i nieźle to cenowo wychodzi jakby podliczyć jednostkowe ceny. Warto chociazby dla tego detektora, który robi robote!
01-12-2015