fb

Marka:
Ortovox

Zestaw lawinowy Avalanche Rescue Kit Zoom+

 • Cena: 1 199,00 zł
 • Koszty dostawy: darmowa wysyłka
 • Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatu już od 399 zł!

  Wartość zamówienia  Kurier DHL Kurier DHL Wieczór Poczta Polska Pocztex 48 Kurier DPD Paczkomaty 

  Poczta Polska

  List Polecony

  Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata
  0 - 399 zł 15,00 zł 19,00 zł 17,00 zł  20,00 zł 16,00 zł 19,00 zł 15,00 zł 19,00 zł 11,00 zł 15,00 zł 9,90 zł *
  399 - 599 zł GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS
  od 599 zł  GRATIS  GRATIS GRATIS GRATIS

   * - przy zamówieniu o wartości do 30 zł, powyżej tej kwoty 16,00 zł

szt.

Opis produktu

Zestaw lawinowy Ortovox Zoom+ Avalanche Rescue Kit

Lawinowe ABC Ortovox Zoom+ to zestaw przygotowany z myślą o wszystkich początkujących, którzy poszukują ekonomicznego sposobu na zachowanie bezpieczeństwa poza szlakiem, jednocześnie nie rezygnując z najwyższej jakości. Wszystkie cześci tego zestawu zostały dobrane tak, by ich obsługa była jak najbardzej intuicyjna i łatwa do opanowania nawet w stresującej sytuacji. Znalazła się w nim również publikacja "Safety Academy Guide Book", która wyjaśnia wszystkie podstawowe zasady związane ze złożonym tematem bezpieczeństwa lawinowego, by zwiększyć szanse, że detektor, sonda i łopata nie będą potrzebne.

W skład zestawu wchodzi:

1. Detektor lawinowy Ortovox Zoom+, który jest połączeniem prostej obsługi, najnowszej technologii i zaawansowenej konstrukcji. Ilość przycisów służących do obsługi zminimalizowano do dwóch, skupiając się na intuicyjnej użyteczności. Czytelny wyświetlacz skupia się na pokazaniu odległości, strzałek kierunkowych, informacji o wielu poszkodowanych i kierowaniu najszybszą trasą poszukiwań, wspomagając łatwymi do zrozumienia sygnałami dźwiękowymi. Wyposażono go w opatentowany system Smart Antenna Technology, dzięki czemu ofiara lawiny może zostać dużo szybciej i łatwiej odnaleziona - detektor przeanalizuje pozycję pod śniegiem i automatycznie uruchomi najlepiej nadającą antennę. Dodatkowo dla zapewnienia bezpieczeństwa poszukiwaczom Zoom+ przełączy się w tryb nadawania jeśli przez określony czas nie wykryje ruchu - dzięki temu nawet w przypadku gdy ratownicy w trakcie akcji ratunkowej zostaną przysypani lawiną wtórną, to nadal mogą zostać odnalezieni.

2. Łopata lawinowa Ortovox Badgar, wykonana z aluminium, dzięki czemu jest super lekka i sztywna. Wyposażono ją w ergonomiczny, hybrydowy uchwyt oraz sztywną szuflę o pojemności 2.5 litra, by zwiększyć szybkość i moc przenoszenia. System montażu został wyposażony w wyżłobienia, które pomagają w wycentrowaniu trzonka w trakcie szybkiego składania. Dla łatwościu kopania, na górnej krawędzi znalazły się żłobienia zapobiegające ślizganiu się buta.

3. Sonda lawinowa Ortovox 240 Economic, czyli podstawowy i bardzo lekki model aluminiowej sondy o długości 240 centymetrów. Przy zachowaniu pełnej sztywności i wytrzymałości udało się osiągnąć wagę zaledwie 230 gram, dzięki zastosowaniu segmentów o przekroju 11 milimetrów. System napinania, oparty na kewlarowej lince, blokuje się klasycznie poprzez nakrętkę w końcówce sondy.Sprawdź Akademię Bezpieczeństwa Ortovox!Smart Antenna Technology to opatentowane przez Ortovoxa rozwiązanie pozwlające jak najszybciej dotrzeć do poszkodowanego. Urządzenie automatycznie przełącza się na antenę, która w danej chwili najlepiej nada sygnał w kierunku ratowników. Dzięki temu nawet w przypadku jeśli osoba zasypana znajdzie się w pozycji wertykalnej, to dzięki wyraźniejszemu sygnałowi odnalezienie jej nawet przez osoby niedoświadczone będzie przebiegać dużo sprawniej.

Produkty, które kupili inni klienci z tym produktem

Opinie naszych klientów

Recenzje użytkowników Dodano

Dobrze kupić od razu cały zestaw - oszczędza się pare stówek :)
01-12-2015