Zaplanuj nowy rok ze składnicą harcerską ! Kalendarz 2021 do pobrania

 

Idealny rok harcerski jest następstwem dobrze stworzonego planu pracy, bez którego trudno będzie osiągnąć sukces, jako drużyna. Co ważne, Wasze plany powinny być regularnie weryfikowane np. przez Radę Drużyny lub we współpracy z programowcem Hufca. Nie bójcie się nanosić w nim zmian! W końcu często w wakacje, gdy planujemy dalszą pracę drużyny nie wiemy o wielu wyjazdach, dodatkowych zajęciach lub po prostu zapominamy o nadchodzących świętach. Dzięki naszemu kalendarzowi takie zmiany nie sprawią Wam trudności.

Ostatni rok nauczył nas elastyczności w podejściu do planowania pracy - odwoływaliśmy biwaki, obozy oraz zmienialiśmy tematykę zbiórek. Robiliśmy wszystko, aby pomimo panującego chaosu, nasze harcerskie życie toczyło się dalej swoim rytmem. Nie zmieniło się jednak jedno - jak co roku ekipa WGL przygotowała dla Was kalendarz, aby pomóc w śledzeniu wszystkich zmian oraz planowaniu nowych aktywności. Co roku proponowaliśmy go Wam w wersji standardowej, drukowanej, jednak w tym szczególnym czasie wychodzimy z nowym rozwiązaniem - możecie go pobrać w wersji cyfrowej i samemu wydrukować. Nieważne czy jesteś harcerzem ZHP czy ZHR zaplanuj rok razem z Nami!

 

Do czego może przydać Wam się taki kalendarz?

Wpisujcie w nim tematy zbiórek, rozpoczęte próby na stopnie oraz terminy ich zakończenia. Jeżeli zdecydujecie się na jego wydrukowanie będziecie mieli podgląd do wszystkich aktywności drużyny w ułamku sekundy. Nie zapomnicie również o nadchodzących świętach oraz wakacjach.

W kalendarzu znajdziecie dużo wolnego miejsca, aby zapisać daty urodzin wszystkich członków swojej drużyny, czy wydarzenia, o których chcecie pamiętać. Możecie również zaznaczać w nim jakie zdobywacie sprawności oraz planować realizację poszczególnych zadań. Zaplanujcie wspólne zakupy w składnicy harcerskiej - uzupełnicie braki guzików w mundurze harcerskim. Dopasujcie kalendarz do swoich potrzeb! W końcu każda wielka przygoda zaczyna się od WIELKIEGO PLANU! :)

A w hufcu? W prosty sposób sprawdzicie kiedy pomieszczenie programowe jest zajęte, sprawdzicie daty biwaków poszczególnych drużyn oraz planowane kursy.

 

Podzielcie się naszym kalendarzem z innymi

Macie ochotę udostępnić kalendarz znajomym? Nie ma problemu! Dzielcie się i udostępniajcie. Niech skorzysta z niego jak najwięcej osób. Kalendarz jest dostępny w dwóch rozmiarach.

     Pobierz kalendarz w formacie A3


     Pobierz kalendarz w formacie B2

Powodzenia w nowym roku!
Ekipa wgl.pl