Koszty wysyłki WGL.pl

Ile kosztuje paczka?

Stosujemy proste stawki i obniżamy koszty wysyłki Twojego zamówienia!

Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatu już od 399 zł!

Kurier InPost

Firma InPost to nie tylko Paczkomaty 24/7! To również wysoka jakość tradycyjnych usług kurierskich. Wybierając tą usługę doręczenia paczki, kurier dostarczy ją pod wybrany przez Ciebie adres. Jeżeli zdecydujesz się na płatność przy odbiorze, to kurierowi możesz wygodnie zapłacić kartą! Przewidywany czas dostawy: następny dzień roboczy.

Wartość
zamówienia
Paczka
kurierska
Kurier InPost
Przedpłata Pobranie
0 - 399 zł 14,00 zł 18,00 zł
Powyżej 399 zł GRATIS GRATIS

 

Kurier DPD

Firma DPD jest częścią jednej z największych sieci logistycznych w Europie. Dzięki temu może zagwarantować wysokiej jakości usługi kurierskie z dostawą pod wskazany przez Ciebie adres, a także - jeśli kurier nie zastanie Cię w domu - odbiorem w jednym z 1800 punktów awizowania. A jeśli wybierzesz przesyłkę pobraniową, to zapłacisz kurierowi przy odbiorze gotówką lub kartą! Przewidywany czas dostawy: następny dzień roboczy.

Wartość
zamówienia
Paczka
kurierska
Przedpłata Pobranie
0 - 399 zł 16,00 zł 20,00 zł
Powyżej 399 zł GRATIS GRATIS

 

Paczkomaty 24/7 InPost

InPost to stworzona w Polsce firma logistyczna, która kilka lat temu zapoczątkowała rewolucję w wygodnym odbiorze przesyłek, tworząc sieć Paczkomatów - automatycznych skrytek, z których wygodnie i szybko odbierzesz paczkę przez całą dobę. Wystarczy podać na ekranie urządzenia swój numer telefonu i kod odbioru, który zostanie Ci przekazany SMSem oraz drogą e-mailową, a skrytka z Twoim zamówieniem otworzy się automatycznie. W trakcie całej drogi przesyłki od nas do Ciebie będziesz na bieżąco informowany o jej statusie. Przewidywany czas dostawy: następny dzień roboczy.

Wartość
zamówienia
Paczkomaty 24/7
InPost
Przedpłata Pobranie
0 - 399 zł 12 zł 16 zł
Powyżej 399 zł GRATIS GRATIS

 

Odbiór osobisty

Oczywiście przesyłkę możesz zamówić przez Internet, a odebrać ją w naszym sklepie stacjonarnym w Poznaniu, na ul. Bosej 17, w godzinach 10:00 - 17:00 od poniedziałku do piątku.
Pamiętaj tylko, że przy takiej formie odbioru potrzebujemy czasu na przetworzenie i przygotowanie Twojej paczki. Dlatego poinformujemy cię e-mailowo kiedy będzie ona gotowa do odbioru.

Warto wiedzieć

 

  • Kwestie transportu ciężkiego sprzętu obozowego, zamówień na indywidualne zlecenie i towarów o znacznej wadze lub gabarytach (powyżej 30 kg), wysyłka paczek poza granice Polski, podlegają indywidualnym ustaleniom i nie są wysyłane bezpłatnie, nawet przy przekroczeniu progu 399 zł wartości zamówienia.

  • Firmy kurierskie w pierwszej kolejności dostarczają paczki do firm i urzędów (zazwyczaj do godz. 15.00). Jeśli wybierzesz tę formę dostarczenia warto wskazać właśnie adres pracy, mniejsza będzie wtedy szansa na minięcie się z kurierem.

  • W większości miast kurierzy dostarczają paczki w ciągu 24 godzin od momentu odebrania ich z naszego sklepu. Podobnie jest zazwyczaj w mniejszych miejscowościach i wsiach, jednak zdarza się, że dostawa może trwać wtedy dłużej. Może się ona wydłużyć również w gorącym, świątecznym okresie. Jest to od nas niezależne, jednak jeśli masz wątpliwości to skontaktuj się z nami - staramy się na bieżąco śledzić sytuację w grudniu i pomożemy wybrać najszybszy sposób dostawy.

  • Pamiętaj, żeby podać swój prawidłowy numer telefonu - większość firm dostarczających paczki poinformuje Cię SMSem o numerze nadania (otrzymasz go również od nas mailowo), ale przede wszystkim pozwoli na kontakt z Tobą kurierowi w celu ustalenia szczegółów doręczenia, jeśli będzie to potrzebne.

  • Termin realizacji zamówienia to zazwyczaj około 2 dni roboczych, liczonych od momentu przyjęcia przez nas zamówienia do realizacji. W wyjątkowych okolicznościach - np. okresach dużej ilości zamówień, związanej z sezonem obozowym, świętami itp. - termin ten może się wydłużyć.