fb

Koszty wysyłki WGL.pl

Ile kosztuje paczka?

Stosujemy proste stawki i obniżamy koszty wysyłki Twojego zamówienia!

Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatu już od 399 zł!

Kurier InPost

Firma InPost to nie tylko Paczkomaty 24/7! To również wysoka jakość tradycyjnych usług kurierskich. Wybierając tą usługę doręczenia paczki, kurier dostarczy ją pod wybrany przez Ciebie adres. Jeżeli zdecydujesz się na płatność przy odbiorze, to kurierowi możesz wygodnie zapłacić kartą!

Wartość
zamówienia
Paczka
kurierska
Kurier InPost
Przedpłata Pobranie
0 - 399 zł 14,00 zł 18,00 zł
Powyżej 399 zł GRATIS GRATIS

 

Poczta Polska

Poczta Polska to firma z którą najdłużej współpracujemy przy dostarczaniu do Was zamówień. Niewątpliwym plusem paczek pocztowych jest fakt, że jeśli listonosz nie zastanie Was w domu, to nie musisz spieszyć się z odbiorem - przesyłka będzie czekała na Ciebie aż 14 dni na najbliższej Poczcie. Warto też pamiętać, że za przesyłkę pobraniową zarówno w urzędzie pocztowym, jak i u listonosza zapłacisz kartą przy odbiorze!

Co więcej, Poczta Polska oferuje też usługę Odbioru w Punkcie - w tym wypadku listonosz nie będzie próbował doręczyć Twojej paczki, tylko zostanie ona od razu dostarczona do wybranego przez Ciebie punktu. A jest z czego wybierać! Poza ponad 4300 placówek pocztowych, przesyłkę możesz też odebrać na jednej z 1000 stacji Orlen czynnych całą dobę, oraz 1500 kioskach i salonikach RUCH oraz 450 sklepach Żabka i Freshmarket. 

Wartość
zamówienia
Paczka
pocztowa 48
Odbiór
w Punkcie
Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie
0 - 399 zł 16,00 zł 20,00 zł 15,00 zł 19,00 zł
399 - 599 zł 16,00 zł 20,00 zł GRATIS GRATIS
Powyżej 599 zł GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS

Kurier DPD

Firma DPD jest częścią jednej z największych sieci logistycznych w Europie. Dzięki temu może zagwarantować wysokiej jakości usługi kurierskie z dostawą pod wskazany przez Ciebie adres, a także - jeśli kurier nie zastanie Cię w domu - odbiorem w jednym z 1800 punktów awizowania. A jeśli wybierzesz przesyłkę pobraniową, to zapłacisz kurierowi przy odbiorze gotówką lub kartą!

Wartość
zamówienia
Paczka
kurierska
Przedpłata Pobranie
0 - 399 zł 16,00 zł 20,00 zł
Powyżej 399 zł GRATIS GRATIS

 

Paczkomaty 24/7 InPost

InPost to stworzona w Polsce firma logistyczna, która kilka lat temu zapoczątkowała rewolucję w wygodnym odbiorze przesyłek, tworząc sieć Paczkomatów - automatycznych skrytek, z których wygodnie i szybko odbierzesz paczkę przez całą dobę. Wystarczy podać na ekranie urządzenia swój numer telefonu i kod odbioru, który zostanie Ci przekazany SMSem oraz drogą e-mailową, a skrytka z Twoim zamówieniem otworzy się automatycznie. W trakcie całej drogi przesyłki od nas do Ciebie będziesz na bieżąco informowany o jej statusie.

Wartość
zamówienia
Paczkomaty 24/7
InPost
Przedpłata Pobranie
0 - 399 zł 12,00 zł 16,00 zł
Powyżej 399 zł GRATIS GRATIS

 

Odbiór osobisty

Oczywiście przesyłkę możesz zamówić przez Internet, a odebrać ją w naszym sklepie stacjonarnym w Poznaniu, na ul. Strzeleckiej 13 - wejście przez bramę, w godzinach 10:00 - 18:00 od poniedziałku do piątku lub od 10:00 do 14:00 w sobotę.
Pamiętaj tylko, że przy takiej formie odbioru potrzebujemy czasu na przetworzenie i przygotowanie Twojej paczki. Dlatego poinformujemy cię e-mailowo kiedy będzie ona gotowa do odbioru.

Warto wiedzieć

 

  • Kwestie transportu ciężkiego sprzętu obozowego, zamówień na indywidualne zlecenie i towarów o znacznej wadze lub gabarytach (powyżej 30 kg), wysyłka paczek poza granice Polski, podlegają indywidualnym ustaleniom i nie są wysyłane bezpłatnie, nawet przy przekroczeniu progu 399 zł wartości zamówienia.

  • Firmy kurierskie w pierwszej kolejności dostarczają paczki do firm i urzędów (zazwyczaj do godz. 15.00). Jeśli wybierzesz tę formę dostarczenia warto wskazać właśnie adres pracy, mniejsza będzie wtedy szansa na minięcie się z kurierem.

  • W większości miast kurierzy dostarczają paczki w ciągu 24 godzin od momentu odebrania ich z naszego sklepu. Podobnie jest zazwyczaj w mniejszych miejscowościach i wsiach, jednak zdarza się, że dostawa może trwać wtedy dłużej. Może się ona wydłużyć również w gorącym, świątecznym okresie. Jest to od nas niezależne, jednak jeśli masz wątpliwości to skontaktuj się z nami - staramy się na bieżąco śledzić sytuację w grudniu i pomożemy wybrać najszybszy sposób dostawy.

  • Pamiętaj, żeby podać swój prawidłowy numer telefonu - większość firm dostarczających paczki poinformuje Cię SMSem o numerze nadania (otrzymasz go również od nas mailowo), ale przede wszystkim pozwoli na kontakt z Tobą kurierowi w celu ustalenia szczegółów doręczenia, jeśli będzie to potrzebne.

  • Termin realizacji zamówienia to zazwyczaj około 2 dni roboczych, liczonych od momentu przyjęcia przez nas zamówienia do realizacji. W wyjątkowych okolicznościach - np. okresach dużej ilości zamówień, związanej z sezonem obozowym, świętami itp. - termin ten może się wydłużyć.