O nas

Sklep turystyczny i składnica harcerka WGL.pl

 


WGL to pasjonaci turystyki,
bushcraftu oraz harcerstwa.

Znamy sprzęt od podszewki,
ponieważ sami go używamy.

Jesteśmy nad wodą, w górach i w lesie

Woda Góry Las to zgrany zespół aktywnych ludzi. Wędrujemy, wspinamy się, żeglujemy, a naszych rowerów nie odstawiamy nawet zimą. Sami  używamy i testujemy sprzęt w najróżniejszych warunkach, tak by nasi klienci byli zawsze zadowoleni ze swojego zakupu. Większość z nas to harcerze  z dużym puszczańskim doświadczeniem lub turyści, którzy każdą wolną chwilę spędzają zdobywając kolejne górskie szczyty. Zawsze z chęcią pomożemy i doradzimy w wyborze potrzebnego sprzętu. Misją Woda Góry Las jest zapewnianie turystom i harcerzom ekwipunku pozwalającego na swobodne i bezpieczne podróżowanie w każdych warunkach. Dostarczamy sprzęt niezbędny zarówno podczas krótkich wycieczek, jak i wypraw w najbardziej odległe zakątki Świata. Doradzamy i inspirujemy, by świat przygody był jeszcze bliższy naszym klientom.

Sklep turystyczny dla każdego

Ważne jest dla nas, aby każdy mógł przeżyć niesamowitą przygodę w terenie, dlatego stale poszerzamy naszą ofertę. Co jest jeszcze dla nas ważne?

  1. Oferowanie wysokiej jakości sprzętu i wyposażenia outdoorowego: staramy się zapewnić szeroki wybór wysokiej jakości sprzętu i wyposażenia, które jest trwałe, niezawodne i odpowiednie do wszelkich aktywności na świeżym powietrzu.
  2. Zapewnienie fachowych porad i wskazówek: doskonale wiemy jak trudno jest nieraz wybrać produkt idealny, dlatego zapewniamy naszym klientom fachowe porady i wskazówki, dzięki którym mogą podjąć świadomą decyzję. 

  3. Stały kontakt z naturą i testowanie sprzętu: każdą wolną chwilę spędzamy na świeżym powietrzu m.in. biwakując, wspinając się lub po prostu spacerując po najbliższej okolicy. To doskonała okazja, żeby sprawdzić możliwości naszego asortymentu. Tylko pamiętajcie! Nie zostawcie po sobie żadnego śladu.
  4. Wspieranie poczucia wspólnoty: chcemy, aby outdoor łączył, a nie dzielił. Lubimy uczyć się od siebie nawzajem i dowiadywać się od Was o ciekawych rozwiązaniach. Jest dla nas ważne budowanie poczucia koleżeństwa wśród entuzjastów turystyki.

Mamy silny związek nie tylko z naturą
i środowiskiem, ale również innymi entuzjastami outdooru.

Woda Góry Las - sklep turystyczny i składnica harcerska

 

 

Składnica harcerska - od tego wszystko się zaczęło!

Jesteśmy harcerzami i harcerstwo znamy od podszewki

Doskonale wiemy ile zamieszania przynosi kompletowanie pierwszego munduru harcerskiego lub ekwipunku obozowego, w końcu my również kiedyś byliśmy w tym miejscu. Część naszej ekipy to zapaleni instruktorzy harcerscy (z różnych organizacji), którzy swoje pierwsze kroki w mundurze stawiali jeszcze w podstawówce. Dzięki temu doświadczeniu są w stanie udzielić wskazówek w wyborze odpowiednich przedmiotów do konkretnego programu lub aktywności harcerskiej. Ponadto nasi doświadczeni instruktorzy projektują nowe przedmioty, których im brakowało na harcerskiej ścieżce. Możecie być pewni, że z ich pomocą wszyscy będą mieli odpowiednie mundury oraz sprzęt biwakowy.

Woda Góry Las to:

 

Ludzie służący zawsze dobrą radą Wiedza i doświadczenie w używaniu sprzętu turystycznego Najszersza oferta harcerska Starannie dobrany asortyment dla każdego Rozwój każdego dnia

 

Zostań częścią naszej outdoorowej społeczności:

 

Blog harcerski i turystyczny Facebook Instagram YouTube