fb

Praca w Woda Góry Las - WGL.pl

Męczysz się w swojej obecnej pracy? A może po prostu nie sprawia Ci ona przyjemności? Może czas na zmiany - pracuj z nami w WGLu!

Aktualnie poszukujemy do pracy w Woda Góry Las osób, które:

wspomogą sklep internetowy WGL.pl w telefonicznej i e-mailowej obsłudze klienta,

wspomogą sklep stacjonarny jako doradca klienta/sprzedawca.

Zarówno nasz sklep stacjonarny, jak i biuro oraz sklep internetowy znajdują się w centrum Poznania, przy ulicy Strzeleckiej i to właśnie tutaj będziesz z nami pracować. Lokalizacja jest świetna! Bardzo dobra komunikacja z resztą Poznania, nasz własny parking rowerowy, skwer Zielone Ogródki na przerwę w pracy i inne atrakcje Starego Miasta, jak dobry wybór miejsc na obiad :)

Obsługa klienta sklepu internetowego WGL.pl

Szukamy osoby komunikatywnej, odważnej i łatwo nawiązującej relacje. By dobrze wykonywać swoje obowiązki, powinieneś lubić pracę z ludźmi, w obsłudze klienta nie ma innego wyjścia! :)

Jeśli jesteś:

  • harcerzem lub harcerką (harcerzem się jest całe życie :),
  • lubisz turystykę, las i aktywnie spędzać czas wolny,
  • lubisz jak dużo się dzieje,
  • jesteś osobą ambitną i zaangażowaną.

Jakie będą Twoje obowiązki:

  • obsługa klienta przez mail i telefon,
  • wystawianie faktur i paragonów,
  • obsługa dokumentacji sklepowej,
  • współpraca z pozostałymi działami w firmie.

Czego od Ciebie potrzebujemy:

  • wysokiej komunikatywności, na pograniczu telepatii,
  • ale pamiętając, że słuchać też trzeba umieć,
  • pozytywnie zakręconej osobowości,
  • dystansu do siebie i reszty świata,
  • ambicji i zaangażowania,
  • wyznawania zasady, że praca powinna pasjonować,
  • ogólnej wiedzy turystycznej bądź harcerskiej,
  • podstawowej znajomości MS Office,
  • mile widziana znajomość języka obcego.

Oferujemy na start:

  • pracę w świetnym zespole ludzi z wieloma pasjami,
  • szkolenia z zakresu turystyki i procedur w firmie,
  • docelowo zatrudnienie na umowie o pracę,
  • możliwość pracy w pełnym lub zmniejszonym wymiarze godzin.

Zainteresowane osoby prosimy są o wysłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: praca@wgl.pl. W temacie wiadomości prosimy koniecznie wpisać "Obsługa klienta WGL.pl". I koniecznie zamieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"

Doradca klienta/sprzedawca w stacjonarnym sklepie turystycznym Woda Góry Las

Jeśli:

  • w dzieciństwie strugałeś łódki z kory,
  • marzyłeś o zdobyciu Mount Everest,
  • i ogólnie masz zajawkę na sprzęt turystyczny,
  • uważasz, że praca powinna być pasją,
  • jesteś komunikatywny, odważny, łatwo nawiązujesz relacje,
  • uśmiech nie schodzi Ci z ust,
  • umiesz działać nieszablonowo,
  • a przy tym jesteś dobrze zorganizowany i pomocny,
  • ogarniasz komputery.

Cenimy:

  • komunikatywność, na pograniczu telepatii i telekinezy,
  • pozytywnie zakręconą osobowość,
  • dystans do siebie i reszty świata,
  • ambicję i zaangażowanie,
  • ogólne doświadczenie turystyczne bądź harcerskie (może zmarzłeś kiedyś w śpiworze?)

Będziesz odpowiedzialny za:

  • dobór sprzętu na wyprawy (małe i duże),
  • rozmowy z klientami (najczęściej o podobnych zainteresowaniach;),
  • utrzymywanie porządku i ładu w otaczającym wszechświecie.

I tak jak my będziesz:

  • działał w zgranym zespole ludzi z wieloma pasjami,
  • rozwijając swoje zainteresowania,
  • pracować w samym centrum Poznania,
  • w pełnym wymiarze godzin lub na część etatu (oczekujemy dyspozycyjności w godzinach pracy sklepu),
  • szkolił się z zakresu sprzętu turystycznego,
  • miał dostęp do zniżek na sprzęt turystyczny,
  • oraz odpoczywał dzięki dodatkowym benefitom (m.in. karta multisport, wyjazdy integracyjne, eventy branżowe).

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij na praca@wgl.pl CV oraz list motywacyjny, z którego chcielibyśmy dowiedzieć się dlaczego właśnie Ciebie potrzebujemy (nie chodzi o esej do kwartalnika naukowego, napisz coś od siebie, o sobie). W temacie wiadomości prosimy koniecznie wpisać "Doradca klienta Woda Góry Las".

W CV prosimy zamieścić klauzulę:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”