Praca w WGL

Męczysz się w swojej obecnej pracy? A może po prostu nie sprawia Ci ona przyjemności? Może czas na zmiany - pracuj z nami w WGLu!

Aktualnie poszukujemy do pracy w Woda Góry Las osób, które:

Zarówno nasz sklep stacjonarny, jak i biuro oraz sklep internetowy znajdują się w centrum Poznania, przy ulicy Strzeleckiej i to właśnie tutaj będziesz z nami pracować. Lokalizacja jest świetna! Bardzo dobra komunikacja z resztą Poznania, nasz własny parking rowerowy, skwer Zielone Ogródki na przerwę w pracy i inne atrakcje Starego Miasta, jak dobry wybór miejsc na obiad :)

Pracownik działu wysyłki w sklepie internetowym WGL.pl

Szukamy osoby, która będzie wspomagać dział wysyłki w pakowaniu i wysyłce zamówień ze sklepu internetowego. Zależy nam na kimś, kto potrafi łatwo dostrzegać detale, współpracować z zespołem i będzie bardzo dobrze zorganizowany.

Jeśli jesteś:

  • harcerzem lub harcerką (harcerzem się jest całe życie :),
  • lubisz turystykę, las i aktywnie spędzać czas wolny,
  • lubisz jak dużo się dzieje,
  • jesteś osobą ambitną i zaangażowaną.

Jakie będą Twoje obowiązki:

  • kompletowanie zamówień w sklepie internetowym,
  • pakowanie skompletowanych zamówień,
  • przygotowanie zamówień do odbioru przez kurierów,
  • dbanie o porządek i organizację magazynu,
  • pomoc przy przyjmowaniu i rozpakowywaniu dostaw towaru.

Czego od Ciebie potrzebujemy:

  • dobrego zorganizowania i skrupulatności,
  • znajomości społeczności harcerskiej, harcerskich mundurów itp.
  • ambicji i zaangażowania,
  • spostrzegawczości i odpowiedzialności,
  • uważności na detale,
  • umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy na start:

  • pracę w świetnym zespole ludzi z wieloma pasjami,
  • szkolenia z zakresu turystyki i procedur w firmie,
  • docelowo zatrudnienie na umowie o pracę,
  • możliwość pogodzenia pracy ze studiami - praca w niepełnym wymiarze godzin,
  • praca w siedzibie firmy na ulicy Strzeleckiej 13 w Poznaniu.

Zainteresowane osoby prosimy są o wysłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: praca@wgl.pl. W temacie wiadomości prosimy koniecznie wpisać "Pracownik działu wysyłki w sklepie internetowym WGL.pl". I koniecznie zamieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"

Pracownik działu marketingu WGL.pl - wystawianie produktów w sklepie internetowym

Bardzo mocno rozwijamy ofertę naszego sklepu internetowego i szukamy kogoś, kto wspomoże nas w wystawianiu produktów w sklepie internetowym oraz na platformie Allegro. A będzie tego całkiem sporo! :) Nie musisz mieć doświadczenia w podobnej pracy, technicznych spraw z tym związanych na pewno Cię nauczymy. Ważne byś sprawnie poruszała/poruszał się w internecie i potrafiła/potrafił skupić się na czasami mocno powtarzalnych zadaniach.

Oczekujemy:

  • znajomości i umiejętności (jako klient) obsługi sklepów internetowych oraz Allegro,
  • zainteresowania turystyką i sprzętem turystycznym,
  • umiejętności samodzielnej organizacji własnej pracy,
  • znajomości języka angielskiego, pozwalającej na zapoznanie się z opisami, specyfikacjami i katalogami producentów,
  • doskonałej znajomości języka polskiego (zasad ortografii i interpunkcji),
  • lekkiego pióra,
  • przesłania zadania próbnego (szczegóły poniżej).

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w sklepie internetowym,
  • znajomość tematyki harcerskiej,
  • zainteresowanie marketingiem internetowym,
  • podstawowa znajomość obróbki fotografii.

Odpowiedzialna/odpowiedzialny będziesz za:

  • wystawianie produktów w sklepie internetowym i na zewnętrznych platformach handlowych,
  • pomoc przy bieżących zadaniach związanych ze stroną sklepu internetowego i działaniami marketingowymi,
  • a w przyszłości również za tworzenie opisów produktowych, tekstów SEO czy artykułów blogowych.

Zapewniamy:

  • szkolenie z obsługi platformy sklepu internetowego oraz Allegro potrzebne do wykonywania pracy,
  • praca w systemie akordowym, płatna od ilości wystawionych produktów - od Ciebie zależy ile zarobisz,
  • praca w siedzibie firmy w Poznaniu z możliwością częściowej pracy zdalnej,
  • możliwość wzięcia udziału w wewnętrznych szkoleniach z zakresu turystyki organizowanych przez nas sklep stacjonarny,
  • docelowo zatrudnienie na umowie o pracę.

Zadanie próbne:

Szukamy kogoś na stałe, więc jeśli się sprawdzisz przy prostszym wystawianiu i będziesz mieć ochotę to dołączysz do naszego zespołu. Dlatego zależy nam na tym by znaleźć kogoś, kto będzie potrafił dobrze pisać i chcemy to sprawdzić już na etapie rekrutacji. Dlatego razem z CV prześlij do nas napisany przez siebie opis przykładowego produktu:

o długości między 500 a 1000 znaków. Opis ten nie zostanie przez nas nigdzie wykorzystany - ma tylko sprawdzić Twoją umiejętność pisania tego typu tekstów.

Zgłoszenia bez przesłanego zadania nie będą rozpatrywane.

Zainteresowane osoby prosimy są o wysłanie CV oraz zadania próbnego na adres: praca@wgl.pl. W temacie wiadomości prosimy koniecznie wpisać "Wystawianie produktów w sklepie internetowym WGL.pl". I koniecznie zamieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"