Praca w WGL

Męczysz się w swojej obecnej pracy? A może po prostu nie sprawia Ci ona przyjemności? Może czas na zmiany - pracuj z nami w WGLu!

Aktualnie poszukujemy do pracy w Woda Góry Las osób na stanowisko:

PRACOWNIK DZIAŁU ZAMÓWIEŃ SPECJALNYCH
- PRODUKCJI GADŻETÓW

Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami, które nie posiadają doświadczenia zawodowego, ale mają chęć nauki i przyswajania nowych umiejętności. Z chęcią przyjmiemy również studentów zaocznych.

Zależy nam na współpracy długofalowej, opartej o wzajemny szacunek i obustronne wsparcie. Jako firma wiemy gdzie zmierzamy i poszukujemy osoby, która będzie budować z nami rozwój i dalsze sukcesy naszego działu zamówień specjalnych, odpowiedzialnego za przygotowanie produktów z nadrukiem, haftem, grawerem itp.

Konieczna jest świetna znajomość języka polskiego w mowie i piśmie, ponieważ główną składową pracy jest obsługa mailowa oraz telefoniczna klientów.

Cenna będzie umiejętność tworzenia grafik w programie Adobe Illustrator oraz szeroko pojęty zmysł artystyczny. Doświadczenie harcerskie będzie dodatkowym atutem.

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa zamówień w zakresie produkcji gadżetów
  • przygotowanie ofert i wycen dla klientów
  • graficzne opracowanie projektu potrzebnego do realizacji zamówień
  • zamówienia komponentów i materiałów
  • wybór najlepszej oferty cenowej i jakościowej dla zamawianych produktów i usług realizowanych przez podwykonawców
  • kontrola jakości wykonanych produktów i usług przez podwykonawców
  • opiniowanie akcji marketingowych dotyczących oferowanych usług
  • wystawianie faktur i paragonów za oferowane usługi

To oferujemy:

  • pracę w świetnym zespole ludzi z wieloma pasjami
  • szkolenia z zakresu produkcji gadżetów i procedur w firmie
  • zniżki pracownicze na cały asortyment sklepu
  • wyjścia pracownicze (ogniska, spływy, aktywności outdoorowe)
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie - zależy od Ciebie
  • wynagrodzenie dostosowane do Twojego doświadczenia i umiejętności - około 3500zł brutto (netto zależy od Twojego wieku oraz statusu studenta i wybranej umowy - łatwo obliczysz to w kalkulatorach online :))

Praca dostępna od zaraz. Zainteresowane osoby proszone są o wysłanie CV na adres: praca@wgl.pl

W temacie wiadomości prosimy wpisać "pracownik działu zamówień specjalnych".
W CV prosimy zamieścić klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”