Dostępne formy płatności

Dla Twojej wygody udostępniamy kilka różnych form płatności za zamówienie, zarówno w formie przedpłaty, jak i przy odbiorze towaru. Pamiętaj, że w razie wątpliwości zawsze możesz się z nami skontaktować - pomożemy i doradzimy przy wyborze najlepszej formy.

Możliwe sposoby przedpłaty

Korzystając z opcji przedpłaty na nasze konto nie musisz martwić się płaceniem za przesyłkę w trakcie odbioru. Dzięki temu możesz spokojnie zamówić dostawę na adres bliskiej osoby, członka rodziny czy zaufanego sąsiada, który będzie mógł bez problemu odebrać Twoje zamówienie. Oferujemy kilka różnych form przedpłaty - w poniższej tabelce znajdziesz ich porównanie.

Przelew tradycyjny Wybierając tą formę płatności musisz dokonać ręcznie przelew na nasze konto za pośrednictwem swojego banku. Przelew powinien zostać przesłany na konto w mBanku o numerze: 22 1140 2004 0000 3802 7513 0472. W tytule przelewu koniecznie wpisz numer Twojego zamówienia. Pamiętaj, że przy takiej płatności musimy czekać na zaksięgowanie przelewu na naszym koncie, co czasem może zająć nawet kilka dni.
Szybki przelew PayU Szybkie przelewy elektroniczne to wygodny i bezpieczny sposób na automatyczne dokonanie przelewu na nasze konto. Ponieważ najważniejsze dane, takie jak numer konta, tytuł przelewu są automatycznie uzupełnione przez operatora płatności, to nie musisz się martwić ich wypełnianiem. Co więcej informacje o płatności są przekazywane do nas od razu po jej zakończeniu, więc nie musimy czekać na ich zaksięgowanie na naszym koncie.
Płatność kartą płatniczą Jeżeli nie pamiętasz danych do logowania lub nie możesz w tej chwili skorzystać z szybkich przelewów, to możesz skorzystać z wygodnej płatności kartą płatniczą. Wystarczy, że podasz jej numer oraz podstawowe dane, a płatność zostanie z niej pobrana. Nie musisz się martwić o bezpieczeństwo takiej transakcji - dane karty są w pełni bezpieczne, a pośredniczy w niej znany i sprawdzony operator płatności oferujący najwyższe standardy zabezpieczeń.
Zakup na raty PayU Jeżeli planujesz większe zakupy, a jednocześnie nie dysponujesz w tym momencie pełną kwotą lub po prostu cenisz sobie możliwość płatności w mniejszych ratach, to możesz skorzystać z wygodnych Rat PayU. Wszystkie potrzebne dane wypełnisz w zaledwie kilku krokach, całkowicie przez Internet, a decyzję otrzymasz nawet w 15 minut. Po pozytywnej decyzji PayU przekazuje nam środki na opłacenie Twojego zamówienia, a my rozpoczynamy jego realizację. Pamiętaj tylko, że my jako sklep nie mamy wpływu na decyzję czy obsługę Twojego kredytu - wszystkie formalności, płatność rat itp. uzgadniasz z PayU.

 

Możliwości płatności przy odbiorze (za pobraniem)

Oczywiście możesz również zapłacić za swoje zamówienie przy odbiorze. W zależności od wybranej przez Ciebie firmy dostarczającej przesyłki będą możliwe różne formy zapłaty za pobranie - w większości wypadków będzie to na pewno płatność gotówką, ale często dostępna będzie również płatność kartą płatniczą. Wszystkie szczegóły znajdziesz w poniższej tabelce.

Niezależnie od wybranej firmy czy sposobu dostawy, wybranie opcji płatności za pobraniem będzie kosztowało dodatkowo 3-4 zł w stosunku do podstawowej ceny dostarczenia. Opłata ta jest spowodowana wyższymi cenami takiego sposobu dostawy u wszystkich doręczycieli. Oczywiście w przypadku odbioru osobistego w naszym sklepie, za płatność przy odbiorze, nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat.

Dostawca Forma dostawy Płatność gotówką przy odbiorze Płatność kartą przy odbiorze

Paczkomat NIE TAK
Paczka kurierska TAK TAK
Odbiór osobisty TAK TAK