Książka Sprawności zuchowe

Zweryfikowane i przyjęte przez Główną Kwaterę ZHP programy sprawności zuchowych - zarówno grupowych, jak i indywidualnych.

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Woda Góry Las
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • szt.
 • 27,00 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Książka Sprawności zuchowe - zbiór wymagań zatwierdzony przez GK ZHP

Książka zawiera ponad 200 opisów sprawności, a każdy opis zawiera emblemat graficzny, wymagania, a także komentarz. Świetny i kompleksowo przygotowany materiał, obowiązkowa pozycja na liście drużynowych zuchowych.

Książka nie tylko pomoże zrealizować poszczególne sprawności, ale też pozwoli lepiej zrozumieć ideę sprawności by wpleść je w spójny całoroczny system pracy gromady zuchowej.

Dzięki cennym komentarzom, w każdej sprawności znalazło się miejsce na:

 • wszechstronne kształtowanie charakteru - przez rozwijanie i gruntowanie samodzielności, gotowości do pomocy innym, dzielności czy prawdomówności,
 • rozwój intelektualny - przez wprowadzenie nowych, ciekawych informacji i wszechstronne wzbogacanie wiedzy
 • wyrobienie fizyczne - wynikające z zagwarantowania zuchom na zbiórce ruchu (gier i ćwiczeń) oraz przebywania na świeżym powietrzu,
 • ćwiczenia praktyczne - z zakresu danej sprawności

Liczba  stron: 225 + 9 z kolorowymi ilustracjami wszystkich sprawności (ostatnie strony)

Organizacja harcerska: ZHP