LIFESTRAW słomka życia - Przenośny filtr do wody

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: LifeStraw
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • szt.
 • 139,00 zł 104,90 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

LifeStraw® - osobisty system filtracji wody

Ten nagradzany, przenośny system oczyszczania wody możesz zabrać ze sobą w każdą podróż! Waży zaledwie 57 gram i mierzy 22 centymetry, co czyni go idealnym towarzyszem wszelkich trekkingów, campingów i innych podróży z plecakiem w miejsca, gdzie dostęp do czystej wody jest ogranioczony. Sprawdzi się również w sytuacjach awaryjnych czy na terenach dotkniętych klęskami żywiołowymi.

Filtr LifeStraw, czyli "słomka życia", dzięki swojemu długiemu kształtowi ułatwia bezpośrednie korzystanie z niego jednej osoby - nie ma konieczności używania dodatkowych naczyń czy budowania całego systemu filtracji, jak przy filtrach workowych. Wystarczy wyciągnąć słomkę z plecaka, zanużyć końcówkę z sitkiem w rzece, strumyku czy nawet w kałuży i z drugiej strony zacząć zasysać wodę - cała filtracja odbywa się w trakcie picia! Po użyciu wystarczy wydmuchać resztki wody pozostałe w filtrze i schować go do następnego użycia. Oczywiście pełną, polską instrukcję używania otrzymasz razem z filtrem!

Dzięki temu filtrowi przefiltrujesz do 1000 litrów zanieczyszczonej wody, odfiltrowując pierwotniaki (skuteczność 99.99%) i bakterie (skuteczność 99.9999%) w tym Escherichia coli oraz Salmonella. Możliwe jest to dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości membrany typu "hollow fiber", która działa bardzo wydajnie bez potrzeby używania środków do chemicznej dezynfekcji wody. Kupując ten filtr przefiltrowanie 1 litra wody będzie kosztować tylko 11 groszy!

Schemat działania filtra osobistego Lifestraw
W skład zestawu wchodzi:
  • filtr słomkowy LifeStraw,
  • zatyczki zabezpieczające oba końce filtra,
  • sznurek pozwalający zawiesić LifeStraw na szyji, co zapobiegnie jego przypadkowemu upuszczeniu i odpłynięciu,
  • polska instrukcja użytkownika.


Zobacz słomkę LifeStraw w akcji!
Specyfikacja produktu:
 • pozwala na bezpośrednie picie wody ze strumieni czy jezior,
 • wykorzystuje zaawansowaną technologię włókien membranowych, pozwalającą oczyścić 1000 litrów wody z zanieczyszczeń o średnicy większej niż 0,2 mikrona!
 • usuwa 99,9999% rozwijających się w wodzie bakterii, w tym E. coli i salmonelli,
 • usuwa 99,9% pierwotniaków występujących w środowisku wodnym, takie jak powodujący giardiozę ogoniastek jelitowy czy odpowiedzialne za kryptosporydiozę cryptosporidium,
 • redukuje mętność wody,
 • dzięki niestosowaniu jodyny czy chloru do odkażania woda ma neutralny smak,
 • przy produkcji nie użyto BPA,
 • spełnia wymagania amerykańskiej Agencji Ochrony Środowiska,
 • ultralekki (57 gram) i kompaktowy (22,5 cm długości i 2,5 cm średnicy),
 • do użycia nie potrzebujesz energi elektrycznej, baterii czy drogich części zamiennych.

Kupując filtr LifeStraw pomagasz! Za każdą kupioną sztukę słomki życia producent zapewnia zapas bezpiecznej, pitnej wody dla jednego dziecka z krajów rozwijających się!

Odwiedzając stronę LifeStraw® Follow the Liters możesz zobaczyć jaki wpływ ma wkład konsumentów. Możesz tam śledzić postęp programu dzięki aktualnym, realnie mierzonym danym i zobaczyć co już udało się osiągnąć, a także przeczytać historie dzieci, które biorą udział w tej akcji!

Marka: LifeStraw
Kolor: niebieski
Zweryfikowany

Filtr spisuje się jak trzeba. Faktycznie można napić się z kałuży czy rzeki bezpośrednio. A widziałem w necie filmiki, gdzie ludzie piją ze zdecydowanie gorszych miejsc ;) Szukacie na własną odpowiedzialność! :P