PINGUIN Adapter reduktor przejściówka do kartusza gazowego turystycznego - z końcówki z bagnetem do nakręcanej

Adapter PINGUIN do popularnego kartusza gazowego z bagnetem, pozwalający podłączyć go do kuchenki turystycznej nakręcanej

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Pinguin
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • szt.
 • 39,00 zł 34,32 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Adapter przejściówka PINGUIN - z końcówki kartusza z bagnetem, do zaworu gwintowanego do palników nakręcanych

Wśród kartuszy gazowych dominują obecnie dwa rodzaje zaworów. Pierwszy pasuje do nakręcanych turystycznych palników. Jest to absolutny standard w sprzęcie turystyczno-outdoorowym. W przemyśle lub w sprzęcie ogrodowo-kuchennym bardzo popularny jest również zawór z cienkim małym bagnetem. Takie specyficzne kartusze bardzo łatwo dostaniemy w np. sklepach budowlanych.

To, na jaki sklep akurat trafisz, kiedy jesteś na wyprawie i szukasz uzupełnienia gazu do swojego palnika, może być przypadkiem. Przygotuj więc swój palnik gazowy, by był uniwersalny i współpracował z każdym z tych kartuszy gazowych. Ich zawartość jest bardzo podobna - problem jest tylko właśnie w zaworze.

Adapter Pinguin to niewielka "nakrętka", którą możesz zawsze nosić razem ze swoim turystycznym sprzętem kuchennym. Z nią podłączysz do kuchenki gazowej nakręcanej i standardowe turystyczne kartusze gazowe i te z cienkim bagnetem.

Cechy:

 • adapter do kartusza gazowego
 • przejściówka z cienkiego bagnetu na zawór gwintowany do palnika nakręcanego
 • waga: 50 g
 • wymiary: ⌀37 x 30 mm
 • materiał: aluminium / tworzywo sztuczne

Uwaga! Producent zaleca stosowanie adaptera z kuchenkami wolnostojącymi z wężykiem do gazu. Kartusz gazowy z bagnetem jest wąski i jest mniej stabilny. Zestawu kartusza z bagnetem i palnika nakręcanego na kartusz używaj bardzo ostrożnie!

Rodzaj paliwa / system mocowania: Kartusz gazowy gwintowany, Wąska butla gazowa nakręcana
Rodzaj kucheniki: Kuchenki gazowe
Marka: Pinguin
Kolor: zielony