Belka metalowa na pagon

Metalowa belka do przypięcia na pagon. Oznaczenie stopnia harcerskiego.

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Woda Góry Las
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • szt.
 • 4,50 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Metalowa belka do przypięcia na pagon

Właśnie zdobyłeś swój pierwszy lub drugi stopień harcerski? Czas zatem pokazać swoje osiągnięcie na mundurze! Metalowa belka jest doskonałym na to sposobem! Przypniesz ją szybko i wygodnie, a efekt będzie!

Belki dobrze komponują się z każdym kolorem pagonu. Są także świetnym pomysłem na ujednolicenie oznaczeń stopni w całej drużynie. Nawet jeśli belek zabraknie, wystarczy dokupić odpowiednią ilość, nie martwiąc się to, że nowi członkowie środowiska nie będą wyglądać jednolicie.

Belka przypinana jest za pomocą dwóch bolców, które skutecznie przytrzymają ją na swoim miejscu. Zgodnie z systemem stopni harcerskich, liczba belek oznacza następujące stopnie:

 • jedna belka - młodzież (chłopcy) / ochotniczka (dziewczęta)
 • dwie belki - wywiadowca (chłopcy) / tropicielka (dziewczęta)

Organizacja harcerska: ZHP, ZHR
Kolor: srebrny
KS
Katarzyna Smolarek
Zweryfikowany

Wszystko ok. Polecam

dziwne to zdjęcie, ale belka jak najbardziej normalna i dobra