fb

Marka:
Maxtex

Beret Harcerski ZHP i ZHR - czapka harcerska

Dostępność:<strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
 • Kolor
 • Rozmiar
 • Cena: 27,00 zł
 • Koszty dostawy od: 9,9 zł
 • Wartość zamówienia  Kurier DHL Kurier DHL Wieczór Poczta Polska Pocztex 48 Kurier DPD

  Poczta Polska

  List Polecony

  Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata
  0 - 299,99 zł 14,99 zł 17,99 zł 16,99 zł  19,99 zł 16,99 19,99 zł 14,99 zł 17,99 9,90 zł *
  300 - 599,99 zł
  powyżej 600 zł GRATIS GRATIS  GRATIS  GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS

   * - przy zamówieniu o wartości do 30 zł, powyżej tej kwoty 14,99 zł

szt.

Produkty polecane

Opis produktu

Filcowy beret Harcerski - jedno z regulaminowych nakryć głowy dla harcerek i harcerzy


Beret harcerski to szeroki wybór kolorów w połączeniu z grubym i elastycznym filcem ułatwiającym układanie się beretu. Te cechy czynią z tego modelu doskonałe rozwiązanie dla harcerzy nie lubiących kompromisu. Dodatkowa regulacja obwodu i aż cztery wywietrzniki, zdecydowanie poprawiają komfort noszenia.
 

Berety to obecnie wciąż najbardziej popularne nakrycie głowy z dostępnych wg. wszystkich regulaminów mundurowych. Prezentuje się świetnie na każdym biwaku, obozie i apelu.

Do beretu najlepiej pasują lilijki zapinane na bolce (zwane również drutami) srebrne (dla harcerzy) oraz złote (dla instruktorów).

W jaki sposób zmierzyć rozmiar beretu harcerskiego

Aby dobrać odpowiedni rozmiar beretu wystarczy zmierzyć obwód głowy. Zazwyczaj jest to wymiar od 54 do 60 cm. Następnie trzeba wybrać odpowiedni wymiar z listy. Beret nie powinien być za duży - lepiej żeby był akurat - tak by nie zsuwał się z głowy.

Produkty, które kupili inni klienci z tym produktem

Opinie naszych klientów

Recenzje użytkowników Dodano
Junior
Bardzo dobre berety. Układają się spoko.
11-04-2015
Dh Paweł
Jestem jak na razie bardzo zadowolony z beretu, jak i z firmy WGL, jeżeli chodzi o zamówienie. Mimo, że złożyłem je w grudniu i odłożyłem do stycznia, to firma sumienne o nim pamiętała. A potem przy braku pewnych towarów podzieliła zamówienie na dwie części. Do tego z powodu problemów uzyskałem darmową wysyłkę.
25-01-2015
www.bsog.org
Zamówiliśmy berety, mimo że nie było ich na składzie - sklep obiecał, że szybko sprowadzą. Trochę ryzykowaliśmy, bo zależało nam na czasie i nie wiedzieliśmy czy dojdą. Towar doszedł bardzo szybko - wielki plus za obsługę i podejście do klienta. Same berety bardzo ładne, świetny kolor, dobrze sie układają. Dziękujemy i pozdrawiamy - Bractwo Strzeleckie Orle Gniazdo
25-11-2014
zhr'ka
po co mu 2 dziurki wygląda jak podróba
03-01-2014
dk Krzysztof
fajny jest beret, nosiłem 5lat, ale teraz furażerkę to jest to dla harcerza http://www.wgl.pl/furazerka-harcerska-meska.html
21-10-2013
Alfi
Świetny beret! Ładnie się układa, nie niszczy i dobrze nosi.
14-08-2013