Chlebak MFH mały - harcerski, wojskowy - z grubego brezentu


Mały, bawełniany chlebak z trzema kieszeniami firmy Max Fuchs pomieści wszystkie potrzebne przedmioty.

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: MFH
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • szt.
 • 45,00 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych.

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Chlebak harcerski / wojskowy MFH - torba na ramię z klapą - z grubego i mocnego brezentu

Ten funkcjonalny, niewielki chlebak jest idealnym miejscem na umieszczenie mapy, notatnika czy drugiego śniadania. Posiada regulowane paski, dzięki którym z powodzeniem może zastąpić plecak podczas zbiórki lub gry terenowej, a sposób ich ułożenia zapewnia całkowitą wygodę.

Trzy wewnętrzne kieszenie pozwalają na większą kontrolę nad zawartością chlebaka. Dostępny w czterech kolorach: czarnym, niebieskim, bordowym i zielonym.

MFH to firma produkująca sprzęt i odzież wojskową. Ich produkty są dobrej jakości i na tle konkurencji outdoorowo-militarnej wyróżniają się klasycznym wzornictwem nawiązującym do sprawdzonych i niezniszczalnych rozwiązań.

Chlebak wojskowy MFH wykonany jest w całości z grubego i mocnego brezentu - dokładnie takiego, jaki był używany od zawsze. NIE jest to tania plastikowa podróbka. Chlebaki wojskowe są bardzo popularne do dzisiaj - w turystyce, w harcerstwie, jako podręczna torba na ramię.

Chlebak harcerski, wojskowy MFH posiada pasek na ramię (który można odpiąć), ale także kilka innych krótkich naszytych pasków, które można wykorzystać do troczenia. Pod klapą zamykaną na metalowe klamry znajdziemy we wnętrzu sporo miejsca podzielonego na 3 części.

Cechy:

 • chlebak harcerski, wojskowy
 • gruby i mocny brezentowy materiał
 • odpinany pasek na ramię - regulowany
 • dodatkowe paski do troczenia
 • 3 wewnętrzne przegrody

Specyfikacje:

 • rozmiar: 21 x 23 x 8 cm
 • materiał: 100% bawełna