GRANGERS Performance Wash & Performance Repel Plus - zestaw do prania i impregnacji odzieży turystycznej

Zestaw Grangers Performance Wash & Performance Repel Plus z delikatnym środkiem piorącym oraz sprayem zapewniającym impregnację odzieży.

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Granger's
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • szt.
 • 79,00 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

GRANGERS Performance Wash & Performance Repel Plus - zestaw do prania i impregnacji odzieży turystycznej

Zestaw Grangers Performance Wash & Performance Repel Plus z delikatnym środkiem piorącym oraz sprayem zapewniającym impregnację odzieży.Pierwszy z nich to skoncentrowany płyn do prania zapewnia czystość i świeżość odzieży technicznej. To silny, a jednocześnie delikatny środek czyszczący, zatwierdzony przez Bluesign® i niezawierający PFC, przeznaczony do czyszczenia wszystkich rodzajów odzieży outdoorowej. Usuwa brud i eliminuje nieprzyjemne zapachy, jednocześnie zachowując właściwości oddychalności, a także wodoodporności. 

Performance Repel Plus ma natomiast za zadanie chronić Twój ekwipunek przed szalejącymi żywiołami, przywracając właściwości hydrofobowe we wszystkich ubraniach technicznych. Jest prosty w użyciu, nieszkodliwy dla środowiska i Twojego organizmu, wystarczy, że spryskasz nim kurtkę, pozostawisz do wyschnięcia i znów będziesz w pełni chroniony na zewnątrz. Do jego aktywacji nie jest potrzebne żadne źródło ciepła.

GRANGERS Performance Wash & Performance Repel Plus - najważniejsze informacje:

 • Performance Wash skutecznie czyści różnego rodzaju odzież techniczną
 • Neutralizuje nieprzyjemne zapachy
 • Działa w twardej i miękkiej wodzie
 • Bez PFC
 • Performance Repel Plus przywraca warstwę hydrofobową
 • Skuteczny bez aktywacji termicznej
 • Neutralny zapach
 • Pojemność: 2 x 300 ml

Marka: Granger's
Pojemność (wariant): 2 x 300 ml