Guzik płaski ZHR

Guzik płaski ZHR do naszycia na mundurach w miejscach narażonych na nacisk.

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Umundurowanie ZHR
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • Rodzaj guzika (wariant)
  • płaski Guzik płaski ZHR
  • wypukły Guzik wypukły ZHR z lilijką
 • szt.
 • 0,95 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Guzik harcerski płaski ZHR

Harcerz jest zaradny i potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji. Dlatego dobrym zwyczajem jest noszenie guzików zapasowych. Jeżeli jeszcze ich nie masz - to powinieneś szybko się w nie zaopatrzyć.

 • Płaskie guziki znajdują się przy naramiennikach
 • Każdy harcerz powinien posiadać zapasowy co najmniej jeden guzik płaski i jeden guzik z lilijką

Płaskie guziki zostały wprowadzone do umundurowania harcerskiego stosunkowo niedawno. Wynikało to z potrzeby zastosowania płaskich guzików w miejscach, gdzie nacisk pasków plecaka powoduje bolesny ucisk.

Specyfikacja guzika płaskiego ZHR:

 • Z dwiema dziurkami i napisami ZHR
 • Oksydowany

Organizacja harcerska: ZHR
Rodzaj guzika (wariant): płaski

Płaski guzik pasuje dobrze jeszcze jako ostatni guzik w koszuli mundurowej. Nie haczy się.