GRANGERS Footwear Repel 275 ml - Impregnat do butów - Atomizer

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Granger's
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • szt.
 • 43,00 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Uniwersalny, skuteczny i łatwy w dozowaniu impregnat na bazie wody do obuwia turystycznego - aplikowany atomizerem.

O każde buty turystyczne, żeby długo i dobrze służyły, trzeba dbać. Szczególnie ważna jest ochrona przed wilgocią. Dlatego warto robić to za pomocą specjalnych preparatów wysokiej jakości. Dzięki zastosowaniu wygodnej formy atomizera można w łatwy sposób nanieść go dokładnie na buty. 


Cechy:

 • impregnat uniwersalny
 • do każdego obuwia
 • aplikowany atomizerem
 • pojemność - 275 ml
 • nie blokuje oddychalności
 • stosować na wilgotne obuwie!

 

Im dokładniej i regularniej czyścimy obuwie i traktujemy je środkami pielęgnacyjnymi, tym dłużej i lepiej nam służy. Do ochrony przed wilgocią świetnie sprawdza się Impregnat Granger's G-MAX FOOTWEAR PROOFER. Jest to uniwersalny preparat na bazie wody, który zapewnia maksymalną ochronę przed wilgocią i jest aplikowany za pomocą praktycznego atomizera. Nadaje się do każdego rodzaju obuwia turystycznego. Stosuje się go na wilgotne obuwie. Należy poczekać, aż impregnat się wchłonie, a ewnetualny nadmiar zetrzeć delikatną ściereczką. Co ważne G-MAX FOOTWEAR PROOFER, nie blokuje oddychalności cholewek i nie niszczy wyglądu butów.

Jak impregnować?

1. Usuń sznurówki i dokładnie wyczyść (umyj) obuwie.

2. Cholewki powinny być wilgotne.

3. Potrząśnij impregnatem.

4. Nanieś natryskiem impregnat na obuwie.

5. Poczekaj aż imprenat zostanie wchłonięty przez obuwie.

6. Usuń ewentualny nadmiar impregnatu ściereczką.


Pojemność:
275 ml

Forma: atomizer

Zobacz jak używać impregnatu Granger's Footwear Proofer 275 ml


Firma Granger jako pierwsza wprowadziła ekologiczne impregnaty na bazie wody, co zapewniło jej status partnera programu Bluesign. Oferowane przez tę firmę produkty, spełniają najwyższe standardy i normy ekologiczne - w trosce o równowagę biologiczną, jak i bezpieczeństwo użytkowników. 

Marka: Granger's