fb

Marka:
Coleman

Butla gazowa / kartusz turystyczny Coleman Performance Gas

Dostępność:<strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
 • Pojemność
 • Cena: 39,00 zł
 • Koszty dostawy od: 9,9 zł
 • Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatu już od 399 zł!

  Wartość zamówienia  Kurier InPost Poczta Polska Pocztex 48 Kurier DPD Paczkomaty 
  Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie
  0 - 399 zł 14,00 zł 18,00 zł 16,00 zł 120,00 zł 16,00 zł 20,00 zł 12,00 zł 16,00 zł
  399 - 599 zł GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS
  od 599 zł GRATIS GRATIS

   * - przy zamówieniu o wartości do 30 zł, powyżej tej kwoty 16,00 zł

szt.

Opis produktu

Kartusz gazowy Coleman Performance Gas C300 i C500 - nakręcane

Jedne z najbardziej popularnych kartuszy do kuchenek gazowych - wyposażonych w "nakręcany" system dopasowania do kuchenek. Kartusze turystyczne Coleman C250 i C500 przetestowane zostały przez miliony użytkowników na całym świecie, towarzysząc swoim użytkownikom zarówno na weekendowych wyjazdach pod namiot, jak i na poważnych ekspedycjach sportowych.

Rodzaj: Kartusz gazowy Coleman Performance Gas C300 Kartusz gazowy Coleman Performance Gas C500
Paliwo: propan 30% i butan 70% propan 30% i butan 70%
Pojemność zbiornika (netto): 240 g gazu   440 g gazu
Rozmiary kartusza:  90 x 105Ø mm  160 x 105Ø mm
Waga (całość): około 361 g około 598 gram

*Kartusze jednorazowe użytku (nie napełnia się ich powtórnie, ze względu na ryzyko dostania się do środka wody - powodującej korozję kartusza.


Oryginalne kartusze Coleman dostępne są na każdym kontynecie. Przy ich odpowiedniej obsłudze i przechowywaniu, są całkowicie bezpieczne dla użytkowników. Odpowiednia mieszanka propan-butanu, zapewnia również poprawne działania palnika niemal w każdych warunkach (również zimowych). Nakręcane zawory umożliwiają łatwe, pewne i bezpieczne połączenia z palnikami - również przez osoby nie mające w tym doświadczenia. 

 

Eksperci radzą - zobacz blog turystyczny wgl.pl

jedzenie liofilizowaneTest jedzenia liofilizowanego Lyo Food

 

Zobacz test liolifizowanego jedzenia od polskiej marki Lyo Food, która otrzymała prestiżową nagrodę. Sprawdzimy czy słusznie. Czy naprawdę jest tak smaczne? Czy od tej pory nie będziesz chcieć jeść już nic innego? Zobaczymy...Czytaj więcej na naszym blogu.

Produkty, które kupili inni klienci z tym produktem

Opinie naszych klientów

Recenzje użytkowników Dodano
Adaś
Testowane z kuchenką Jetboila, bo rzeczywiście Colemanowskie kartusze są dostępne w wielu miejscach świata. Nie stwierdziłem żadnych różnic w działaniu w porównaniu do kartuszy Jetboila.
25-05-2015