Coleman Performance Gas C300 - 240g - butla gazowa / kartusz turystyczny

Butle Coleman - jedne z najbardziej popularnych kartuszy do kuchenek gazowych - wyposażonych w "nakręcany" system dopasowania do kuchenek. Kartusze turystyczne Coleman C300 i C500 przetestowane zostały przez miliony użytkowników na całym świecie, towarzysząc swoim użytkownikom zarówno na weekendowych wyjazdach pod namiot, jak i na poważnych ekspedycjach sportowych.

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Coleman
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • Pojemność (wariant)
 • szt.
 • 33,00 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Kartusz gazowy Coleman Performance Gas - nakręcane

Jedne z najbardziej popularnych kartuszy do kuchenek gazowych - wyposażonych w "nakręcany" system dopasowania do kuchenek. Kartusze turystyczne Coleman C300 i C500 przetestowane zostały przez miliony użytkowników na całym świecie, towarzysząc swoim użytkownikom zarówno na weekendowych wyjazdach pod namiot, jak i na poważnych ekspedycjach sportowych.

Rodzaj: Kartusz gazowy Coleman Performance Gas C300 Kartusz gazowy Coleman Performance Gas C500
Paliwo: propan 30% i butan 70% propan 30% i butan 70%
Pojemność zbiornika (netto): 240 g gazu   440 g gazu
Rozmiary kartusza:  90 x 105Ø mm  160 x 105Ø mm
Waga (całość): około 361 g około 598 gram

*Kartusze jednorazowe użytku (nie napełnia się ich powtórnie, ze względu na ryzyko dostania się do środka wody - powodującej korozję kartusza.


Oryginalne kartusze Coleman dostępne są na każdym kontynecie. Przy ich odpowiedniej obsłudze i przechowywaniu, są całkowicie bezpieczne dla użytkowników. Odpowiednia mieszanka propan-butanu, zapewnia również poprawne działania palnika niemal w każdych warunkach (również zimowych). Nakręcane zawory umożliwiają łatwe, pewne i bezpieczne połączenia z palnikami - również przez osoby nie mające w tym doświadczenia. 

 

Eksperci radzą - zobacz blog turystyczny wgl.pl

jedzenie liofilizowaneTest jedzenia liofilizowanego Lyo Food

 

Zobacz test liolifizowanego jedzenia od polskiej marki Lyo Food, która otrzymała prestiżową nagrodę. Sprawdzimy czy słusznie. Czy naprawdę jest tak smaczne? Czy od tej pory nie będziesz chcieć jeść już nic innego? Zobaczymy...Czytaj więcej na naszym blogu.

 

Rodzaj paliwa / system mocowania: Kartusz gazowy gwintowany
Marka: Coleman
Pojemność (wariant): 240 g
Kolor: szary