Krajka harcerska

Tkana harcerska krajka wykonana z akrylu. Idealna do munduru.

 • Dodaj recenzję:
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • szt.
 • 18,00 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Tkana harcerska krajka wykonana z akrylu.

Krajka harcerska to bardzo ciekawa alternatywa dla chusty harcerskiej przy mundurze. Wygląda bardzo elegancko, a wyszyte na niej wzory są miłym dla oka akcentem na koszuli harcerskiej. Sporo harcerskich środowisk oraz bardzo wielu instruktorów decyduje się przez to właśnie na krajki, szukając w tym wyborze unikalnego stylu i podkreślenia indywidualności. Warto zaznaczyć, że krajkę można również wiązać jak krawat.

Co ciekawe, niegdyś krajka była wyrobem ludowym używanym przez Słowian do ozdobienia lub wzmocnienia brzegu tkaniny. Taki utkany pas chronił ludowe stroje przed przecieraniem się na brzegach. Dziś być może nie ma już tak praktycznych zastosowań, ale z pewnością prezentuje się doskonale!

Wymiary: długość 170 cm, szerokość: 4 cm 

Organizacja harcerska: ZHP, ZHR
Wersja: Męska, Damska
S
Sopra

O, jakie fajne tradycyjne!