fb


Krokiewka zuchowa

Dostępność:<strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
 • Cena: 2,50 zł
 • Koszty dostawy od: 9,9 zł
 • Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatu już od 399 zł!

  Wartość zamówienia  Kurier InPost Poczta Polska Pocztex 48 Kurier DPD Paczkomaty 
  Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie
  0 - 399 zł 14,00 zł 18,00 zł 16,00 zł 120,00 zł 16,00 zł 20,00 zł 12,00 zł 16,00 zł
  399 - 599 zł GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS
  od 599 zł GRATIS GRATIS

   * - przy zamówieniu o wartości do 30 zł, powyżej tej kwoty 16,00 zł

szt.

Opis produktu

Filcowa krokiewka zuchowa dla szóstkowych

Dzięki tej plakietce każdy zuch będzie wiedział, kto w jego szóstce jest szefem! Przyszywana do lewego rękawa munduru, jest podkreśleniem wkładu zucha w życie swojej gromady jako szóstkowego, czyli zucha, który stoi na czele jednej z szóstek - małych grup zuchów na które dzieli się cała gromada.

Do zadań szóstkowego może należeć sprawdzanie obecności zuchów ze swojej szóstki podczas zbiórek, czy też sprawdzanie stanu umundurowania swojej grupy. Ponad wszystkie obowiązki jednak, szóstkowy zawsze stanowi przykład dla każdego innego zucha - zuchowa krokiewka na mundurze będzie o tym przypominać.

Produkty, które kupili inni klienci z tym produktem

Opinie naszych klientów

Recenzje użytkowników Dodano

bardzo dobre, ładnie wyhaftowane
03-03-2014