Książka harcerska Nocne zwiady i podchody (Night Scouting)

Książka "Nocne Zwiady i Podchody (Night Scouting)" to zbiór inspiracji dla drużynowego, w którym odnajdzie świetne pomysły na nocne podchody dla swojej drużyny

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Oficyna Wydawnicza Text
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • szt.
 • 33,90 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Książka harcerska  "Nocne Zwiady i Podchody (Night Scouting)- K. Graham Thompson

Poradnik autorstwa Thomsona jest przede wszystkim zbiorem jego własnych doświadczeń i przeżyć podczas ponad 25-letniej, skautowej przygody. Jest świetną lekturą nie tylko dla drużynowego, ale także dla zastępowego, czy zwykłego szeregowego.

Nocne podchody i zwiady to bardzo często największe i najciekawsze przygody podczas harcerskich obozów i biwaków. W tej książce poznacie pomysły, które pojawiły się w głowach pierwszych skautów świata. Każdy rozdział to inny temat gier nocnych, możecie znaleźć tutaj zwiady opierające się na słuchu lub na fotografii!

Książka z cyklu Biblioteczka Kręgu Płaskiego Węzła.

Dane techniczne:

 • ISBN: 978-83-63638-44-3
 • Autor: K. Graham Thompson
 • Liczba stron: 134

Organizacja harcerska: ZHP, ZHR