fb


Książka Harcerz w polu

Dostępność:<strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
 • Cena: 19,00 zł
 • Koszty dostawy od: 9,9 zł
 • Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatu już od 399 zł!

  Wartość zamówienia  Kurier InPost Poczta Polska Pocztex 48 Kurier DPD Paczkomaty 
  Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie
  0 - 399 zł 14,00 zł 18,00 zł 16,00 zł 120,00 zł 16,00 zł 20,00 zł 12,00 zł 16,00 zł
  399 - 599 zł GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS
  od 599 zł GRATIS GRATIS

   * - przy zamówieniu o wartości do 30 zł, powyżej tej kwoty 16,00 zł

szt.

Opis produktu

Książka "Harcerz w polu" Zygmunta Wyrobka

Ponadczasowa pozycja dla każdego harcerza. "Harcerz w polu" to zbiór przydatnych gier i zabaw w terenie dla harcerzy. Doskonały jako źródło inspiracji.

Bogaty zbiór gier terenowych dla miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu. Idealnie sprawdzi się zarówno dla harcerzy jak i opiekunów. Duża ilość ciekawych propozycji wspierania naturalnych zamiłowań młodych ludzi do rywalizacji. Z jej pomocą uda się wyciągnąć na świeże powietrze nawet najbardziej niechętnego harcerza.

Zygmunt Wyrobek był pedagogiem, wychowawcą młodzieży i jednym z założycieli harcerstwa w Krakowie. Współpracował blisko z Andrzejem Małkowskim. Wielki popularyzator aktywności fizycznej, zwłaszcza na świeżym powietrzu. Założył pierwszą drużynę skautową w Krakowie - Drużynę Skautów im. Tadeusza Kościuszki. Jest i był wzorem dla wielu harcerzy.

Produkty, które kupili inni klienci z tym produktem

Opinie naszych klientów

Recenzje użytkowników Dodano
Tosia
ciekawa i dość mała. można ja zabrac ze sobą
17-11-2016