fb


Książka Harcerz w polu

Dostępność:<strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
 • Cena: 19,00 zł
 • Koszty dostawy od: 9,9 zł
 • Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatu już od 399 zł!

  Wartość zamówienia  Kurier DHL Kurier DHL Wieczór Poczta Polska Pocztex 48 Kurier DPD Paczkomaty 

  Poczta Polska

  List Polecony

  Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata
  0 - 399 zł 15,00 zł 19,00 zł 17,00 zł  20,00 zł 16,00 zł 19,00 zł 15,00 zł 19,00 zł 11,00 zł 15,00 zł 9,90 zł *
  399 - 599 zł GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS
  od 599 zł  GRATIS  GRATIS GRATIS GRATIS

   * - przy zamówieniu o wartości do 30 zł, powyżej tej kwoty 16,00 zł

szt.

Opis produktu

Książka "Harcerz w polu" Zygmunta Wyrobka

Ponadczasowa pozycja dla każdego harcerza. "Harcerz w polu" to zbiór przydatnych gier i zabaw w terenie dla harcerzy. Doskonały jako źródło inspiracji.

Bogaty zbiór gier terenowych dla miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu. Idealnie sprawdzi się zarówno dla harcerzy jak i opiekunów. Duża ilość ciekawych propozycji wspierania naturalnych zamiłowań młodych ludzi do rywalizacji. Z jej pomocą uda się wyciągnąć na świeże powietrze nawet najbardziej niechętnego harcerza.

Zygmunt Wyrobek był pedagogiem, wychowawcą młodzieży i jednym z założycieli harcerstwa w Krakowie. Współpracował blisko z Andrzejem Małkowskim. Wielki popularyzator aktywności fizycznej, zwłaszcza na świeżym powietrzu. Założył pierwszą drużynę skautową w Krakowie - Drużynę Skautów im. Tadeusza Kościuszki. Jest i był wzorem dla wielu harcerzy.

Produkty, które kupili inni klienci z tym produktem

Opinie naszych klientów

Recenzje użytkowników Dodano
Tosia
ciekawa i dość mała. można ja zabrac ze sobą
17-11-2016