Książka Harcerz w polu

Klasyczna pozycja w harcerskiej biblioteczce - "Harcerz w polu" Zygmunta Wyrobka w nowym wydaniu.

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Poczta Harcerska Szczecin II
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • szt.
 • 19,00 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Książka "Harcerz w polu" Zygmunta Wyrobka

Ponadczasowa pozycja dla każdego harcerza. "Harcerz w polu" to zbiór przydatnych gier i zabaw w terenie dla harcerzy. Doskonały jako źródło inspiracji.

Bogaty zbiór gier terenowych dla miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu. Idealnie sprawdzi się zarówno dla harcerzy jak i opiekunów. Duża ilość ciekawych propozycji wspierania naturalnych zamiłowań młodych ludzi do rywalizacji. Z jej pomocą uda się wyciągnąć na świeże powietrze nawet najbardziej niechętnego harcerza.

Zygmunt Wyrobek był pedagogiem, wychowawcą młodzieży i jednym z założycieli harcerstwa w Krakowie. Współpracował blisko z Andrzejem Małkowskim. Wielki popularyzator aktywności fizycznej, zwłaszcza na świeżym powietrzu. Założył pierwszą drużynę skautową w Krakowie - Drużynę Skautów im. Tadeusza Kościuszki. Jest i był wzorem dla wielu harcerzy.

Organizacja harcerska: ZHP, ZHR