Książka kolorowe zabawy z chustą animacyjną Klanza wyd. Akson

Książka Kolorowe zabawy z chustą animacyjną wyd. Akson to zbiór najpopularniejszych gier i zabaw z chustą animacyjną klanza. Polecana dla wszystkich animatorów.

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Akson
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • szt.
 • 18,00 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Książka / poradnik z grami i zabawami z chustą animacyjną

Przydatny zbiór gier i zabaw wykorzystujących chustę animacyjną Akson. Książka zawiera zarówno opisy zabaw animacyjnych, jak i gotowe scenariusze zajęć z wykorzystaniem chusty Klanzy.

Charakterystyka:

 • mały przystępny poradnik
 • gotowe scenariusze jak i opisy
 • przydatne porady

Książka wydawnictwa Akson Kolorowe zabawy z chustą animacyjną to mały praktyczny poradnik dla wszystkich zainteresowanych pracą z chustami animacyjnymi - klanzami. Dzięki doświadczeniu autorów możemy w przystępny sposób poznać podstawy gier i zabaw, poszukać nowych pomysłów jak i wykorzystać gotowe scenariusze. Doskonała dla animatorów grup w każdym wieku.

Dane techniczne:

 • Ilość stron: 44 + 4 (na notatki)
 • Rok wydania: 2012
 • Pod redakcją: Magdaleny Siwczyńskiej i Marcina Siwczyńskiego
 • Wydawnictwo: Centrum Akson

Organizacja harcerska: ZHP, ZHR
Rodzaj chusty animacyjnej: Książki metodyczne