fb


Książka Księga szyfrów

Dostępność:<strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
 • Cena: 6,00 zł
 • Koszty dostawy od: 9,9 zł
 • Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatu już od 399 zł!

  Wartość zamówienia  Kurier InPost Poczta Polska Pocztex 48 Kurier DPD Paczkomaty 
  Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie
  0 - 399 zł 14,00 zł 18,00 zł 16,00 zł 120,00 zł 16,00 zł 20,00 zł 12,00 zł 16,00 zł
  399 - 599 zł GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS
  od 599 zł GRATIS GRATIS

   * - przy zamówieniu o wartości do 30 zł, powyżej tej kwoty 16,00 zł

szt.

Opis produktu

Książka Księga szyfrów

Zbiór większości szyfrów używanych w środowiskach harcerskich.

Niewielka popularna książeczka opracowana przez Marka Niewiarowskiego przydatna wszystkim harcerzom chcącym zorganizować ciekawą grę z wykorzystaniem zaszyfrowanych wiadomości.

Czytelnik znajdzie w niej wiele przydatnych informacji pozwalających zarówno zaszyfrować wiadomość jak i odszyfrować ją z większości używanych w harcerstwie szyfrów, od Gaderypoluki aż do alfabetu Morse'a.

W najnowszej odsłonie tego poradnika pojawiły się również kody QR oraz czcionki szyfrujące do edytorów tekstów.

Szyfry to dobry element nauki poprzez zabawę - uczą logicznego myślenia i umiejętności dedukcji. Warto zabrać ten zbiór na każdy wyjazd i wycieczkę. Dla harcerzy może stanowić podręczne kompendium wiedzy.

Produkty, które kupili inni klienci z tym produktem

Opinie naszych klientów

Recenzje użytkowników Dodano