Książka Na Tropach Ludzi i Zwierząt

"Na tropach ludzi i zwierząt" to pozycja obowiązkowa dla każdego harcerza. To poradnik tropienia i podchodzenia wydany w nietuzinkowej formie. Sprawdź sam!

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Oficyna Wydawnicza Text
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • szt.
 • 20,00 zł 16,00 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

"Na tropach ludzi i zwierząt" - książka o podchodzeniu i tropieniu. Pozycja obowiązkowa dla każdego harcerza

Tropienie jest jedną z najciekawszych form harców, lecz nie każdy harcerz potrafi tropić. Tropienie wymaga wszechstronnej sprawności oraz wyrobienia harcerskiego. Znajomość przyrody oraz całej natury jest istotą harcerskiego puszczaństwa. Potrzeba ochrony środowiska to istota postawy harcerskiej.

Tropienie to nie tylko ślady zwierząt, ale również ślady mądrości całej natury, bo to lekcja, której nie dostarczy żadna nowoczesna technologia. Ten poradnik dla harcerzy sprawdzi się idealnie na zbiórkach z puszczaństwa oraz gier terenowych. Niech w "łowach" tropów ludzi i zwierząt towarzyszy Wam aparat fotograficzny i duża dawka wiedzy.

Szczegóły książki "Na tropach ludzi i zwierząt":

 • Autor: Tadeusz Sopoćko, Olgierd Grzymałowski
 • Ilość stron: 108
 • Okładka: miękka
 • Biblioteka Kręgu Płaskiego Węzła
 • ISBN: 978-83-63638-12-2

Organizacja harcerska: ZHP, ZHR
D
Drużynowa
Zweryfikowany

Super! Mega przydatna książka na gry terenowe!!!

DP
Dawid P.
Zweryfikowany

Książka się przydaje nie tylko na biwaku harcerskim. Można z dzieckiem bawić się w poszukiwanie śladów oraz przekazywać wiadomości.