Każdy harcerz, który planuje przejąć drużynę harcerską – stać się drużynowym, staje przed wieloma dylematami. Im jesteśmy starsi i im bliżej jesteśmy podjęcia takiej decyzji, zdajemy sobie coraz większą sprawę nie tylko z przyjemności i satysfakcji jakie niesie za sobą bycie drużynową, czy drużynowym, ale także z ogromnej odpowiedzialności jaka spoczywa na wychowawcy młodych ludzi.

Podobne dylematy ma pewna młoda harcerka, która zwraca się z wieloma pytaniami do autora Janusza Sikorskiego znanego w środowisku harcerskim jako Wilk Ojciec. Treścią książki jest zapis ich autentycznej rozmowy mailowej.

Fakt, że inni też mają podobne dylematy do naszych, będzie bardzo ciekawy dla czytelnika, ale główną wartością tej książki są odpowiedzi Wilka Ojca, jak działa metoda harcerska, czyli de facto jak prawidłowo prowadzić drużynę.

Format: A5
Liczba stron: 48
Okładka: miękka


Organizacja harcerska: ZHP, ZHR

Książka Obejmujesz drużynę - maile nocą pisane

  • Dodaj Opinię
  • 19,00 zł
  • Historia ceny
  • szt.
  • Dostępność:
    Towar dostępny w ofercie sklepu
    Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas t

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>