fb


Książka Obejmujesz drużynę - maile nocą pisane

Dostępność:<strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
 • Cena: 19,00 zł
 • Koszty dostawy od: 9,9 zł
 • Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatu już od 399 zł!

  Wartość zamówienia  Kurier InPost Poczta Polska Pocztex 48 Kurier DPD Paczkomaty 
  Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie
  0 - 399 zł 14,00 zł 18,00 zł 16,00 zł 120,00 zł 16,00 zł 20,00 zł 12,00 zł 16,00 zł
  399 - 599 zł GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS
  od 599 zł GRATIS GRATIS

   * - przy zamówieniu o wartości do 30 zł, powyżej tej kwoty 16,00 zł

szt.

Opis produktu

Każdy harcerz, który planuje przejąć drużynę harcerską – stać się drużynowym, staje przed wieloma dylematami. Im jesteśmy starsi i im bliżej jesteśmy podjęcia takiej decyzji, zdajemy sobie coraz większą sprawę nie tylko z przyjemności i satysfakcji jakie niesie za sobą bycie drużynową, czy drużynowym, ale także z ogromnej odpowiedzialności jaka spoczywa na wychowawcy młodych ludzi.

Podobne dylematy ma pewna młoda harcerka, która zwraca się z wieloma pytaniami do autora Janusza Sikorskiego znanego w środowisku harcerskim jako Wilk Ojciec. Treścią książki jest zapis ich autentycznej rozmowy mailowej.

Fakt, że inni też mają podobne dylematy do naszych, będzie bardzo ciekawy dla czytelnika, ale główną wartością tej książki są odpowiedzi Wilka Ojca, jak działa metoda harcerska, czyli de facto jak prawidłowo prowadzić drużynę.

Format: A5
Liczba stron: 48
Okładka: miękka

Produkty, które kupili inni klienci z tym produktem