fb


Książka Obozy Wędrowne

Dostępność:<strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
 • Cena: 17,00 zł
 • Koszty dostawy od: 9,9 zł
 • Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatu już od 399 zł!

  Wartość zamówienia  Kurier InPost Poczta Polska Pocztex 48 Kurier DPD Paczkomaty 
  Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie
  0 - 399 zł 14,00 zł 18,00 zł 16,00 zł 120,00 zł 16,00 zł 20,00 zł 12,00 zł 16,00 zł
  399 - 599 zł GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS
  od 599 zł GRATIS GRATIS

   * - przy zamówieniu o wartości do 30 zł, powyżej tej kwoty 16,00 zł

szt.

Opis produktu

Obozy wędrowne bardzo różnią się od stacjonarnych, wszystko odbywa się trochę inaczej. Doskonale o tym wie komenda Szczepu Orogen im. Mieczysława Karłowicza w Krakowie. Ogromne doświadczenie zdobyte w praktyce skłoniło autorów: Jarosława Balona i Artura Mide do napisania tego wspaniałego poradnika.

Książka dla każdego harcerza planującego organizację obozu wędrownego. Zawiera informacje jak przygotować się do takiego obozu, jak skonstruować właściwy program, a także szereg wskazówek dotyczących zachowania się już na obozie. Jednak nie jest to suchy poradnik, autorzy nie zapominają o idei harcerstwa i samego obozu wędrownego.

Napisana krótko i na temat, barwnym, a jednocześnie przystępnym językiem. Lektura obowiązkowa!


Format:
A5
Liczba stron:
64
Okładka:
miękka

Produkty, które kupili inni klienci z tym produktem

Opinie naszych klientów

Recenzje użytkowników Dodano