fb


Książka Obozy Wędrowne

Dostępność:<strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
 • Cena: 17,00 zł
 • Koszty dostawy od: 9,9 zł
 • Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatu już od 399 zł!

  Wartość zamówienia  Kurier DHL Kurier DHL Wieczór Poczta Polska Pocztex 48 Kurier DPD Paczkomaty 

  Poczta Polska

  List Polecony

  Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata
  0 - 399 zł 15,00 zł 19,00 zł 17,00 zł  20,00 zł 16,00 zł 19,00 zł 15,00 zł 19,00 zł 11,00 zł 15,00 zł 9,90 zł *
  399 - 599 zł GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS
  od 599 zł  GRATIS  GRATIS GRATIS GRATIS

   * - przy zamówieniu o wartości do 30 zł, powyżej tej kwoty 16,00 zł

szt.

Opis produktu

Obozy wędrowne bardzo różnią się od stacjonarnych, wszystko odbywa się trochę inaczej. Doskonale o tym wie komenda Szczepu Orogen im. Mieczysława Karłowicza w Krakowie. Ogromne doświadczenie zdobyte w praktyce skłoniło autorów: Jarosława Balona i Artura Mide do napisania tego wspaniałego poradnika.

Książka dla każdego harcerza planującego organizację obozu wędrownego. Zawiera informacje jak przygotować się do takiego obozu, jak skonstruować właściwy program, a także szereg wskazówek dotyczących zachowania się już na obozie. Jednak nie jest to suchy poradnik, autorzy nie zapominają o idei harcerstwa i samego obozu wędrownego.

Napisana krótko i na temat, barwnym, a jednocześnie przystępnym językiem. Lektura obowiązkowa!


Format:
A5
Liczba stron:
64
Okładka:
miękka

Produkty, które kupili inni klienci z tym produktem

Opinie naszych klientów

Recenzje użytkowników Dodano