fb


Książka Sam wiosłuj w swojej łodzi

Dostępność:<strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
 • Cena: 15,00 zł
 • Koszty dostawy od: 9,9 zł
 • Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatu już od 399 zł!

  Wartość zamówienia  Kurier DHL Kurier DHL Wieczór Poczta Polska Pocztex 48 Kurier DPD Paczkomaty 

  Poczta Polska

  List Polecony

  Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata
  0 - 399 zł 15,00 zł 19,00 zł 17,00 zł  20,00 zł 16,00 zł 19,00 zł 15,00 zł 19,00 zł 11,00 zł 15,00 zł 9,90 zł *
  399 - 599 zł GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS
  od 599 zł  GRATIS  GRATIS GRATIS GRATIS

   * - przy zamówieniu o wartości do 30 zł, powyżej tej kwoty 16,00 zł

szt.

Opis produktu

Książka Sam wiosłuj w swojej łodzi - sir Robert Baden Powell

Ostatnia książka Roberta Baden-Powella, napisana w 1939 r. w Kenii, w jego domu w Nyeri, na rok przed odejściem Pierwszego Skauta na Wieczną Wartę.

Podobnie jak poprzednie pozycje twórcy skautingu, książka pełna jest świeżych i pouczających myśli, które doceni każdy zainteresowany ideą skautingu. Jest to pierwsze wydanie w języku polskim.

Wydawałoby się, że Wilk, który nigdy nie śpi, nic nowego nie zawarł w swych króciutkich gawędach, które nazwał "yarns" – przypowiastkami. Niektóre historyjki są jakby przypomnieniem tych pierwszych z "Wędrówki do sukcesu", inne to echo poprzednich jego książek. Ale to tylko pozór!

Bi-Pi pozostał sobą i nawet w ostatnich chwilach swej ziemskiej podróży nie wypuszcza z rąk ani wiosła, ani steru. Widzi wszystkie rafy oraz czysty – główny nurt rzeki. Chce, by wędrownicy osiągnęli niezwykłą umiejętność widzenia szkoły życia w najdrobniejszych, najprostszych szczegółach otaczającej ich codzienności.

Format: A5
Liczba stron: 70
Okładka: miękka

Produkty, które kupili inni klienci z tym produktem