fb


Książka Sam wiosłuj w swojej łodzi

Dostępność:<strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
 • Cena: 15,00 zł
 • Koszty dostawy od: 9,9 zł
 • Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatu już od 399 zł!

  Wartość zamówienia  Kurier InPost Poczta Polska Pocztex 48 Kurier DPD Paczkomaty 
  Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie
  0 - 399 zł 14,00 zł 18,00 zł 16,00 zł 120,00 zł 16,00 zł 20,00 zł 12,00 zł 16,00 zł
  399 - 599 zł GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS
  od 599 zł GRATIS GRATIS

   * - przy zamówieniu o wartości do 30 zł, powyżej tej kwoty 16,00 zł

szt.

Opis produktu

Książka Sam wiosłuj w swojej łodzi - sir Robert Baden Powell

Ostatnia książka Roberta Baden-Powella, napisana w 1939 r. w Kenii, w jego domu w Nyeri, na rok przed odejściem Pierwszego Skauta na Wieczną Wartę.

Podobnie jak poprzednie pozycje twórcy skautingu, książka pełna jest świeżych i pouczających myśli, które doceni każdy zainteresowany ideą skautingu. Jest to pierwsze wydanie w języku polskim.

Wydawałoby się, że Wilk, który nigdy nie śpi, nic nowego nie zawarł w swych króciutkich gawędach, które nazwał "yarns" – przypowiastkami. Niektóre historyjki są jakby przypomnieniem tych pierwszych z "Wędrówki do sukcesu", inne to echo poprzednich jego książek. Ale to tylko pozór!

Bi-Pi pozostał sobą i nawet w ostatnich chwilach swej ziemskiej podróży nie wypuszcza z rąk ani wiosła, ani steru. Widzi wszystkie rafy oraz czysty – główny nurt rzeki. Chce, by wędrownicy osiągnęli niezwykłą umiejętność widzenia szkoły życia w najdrobniejszych, najprostszych szczegółach otaczającej ich codzienności.

Format: A5
Liczba stron: 70
Okładka: miękka

Produkty, które kupili inni klienci z tym produktem