Książka Sam wiosłuj w swojej łodzi

Zbiór gawęd przeznaczonych dla wędrowników - wszystko w formie przyjemnych przypowiastek.

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Oficyna Wydawnicza Text
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • szt.
 • 15,00 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Książka Sam wiosłuj w swojej łodzi - sir Robert Baden Powell

Ostatnia książka Roberta Baden-Powella, napisana w 1939 r. w Kenii, w jego domu w Nyeri, na rok przed odejściem Pierwszego Skauta na Wieczną Wartę.

Podobnie jak poprzednie pozycje twórcy skautingu, książka pełna jest świeżych i pouczających myśli, które doceni każdy zainteresowany ideą skautingu. Jest to pierwsze wydanie w języku polskim.

Wydawałoby się, że Wilk, który nigdy nie śpi, nic nowego nie zawarł w swych króciutkich gawędach, które nazwał "yarns" – przypowiastkami. Niektóre historyjki są jakby przypomnieniem tych pierwszych z "Wędrówki do sukcesu", inne to echo poprzednich jego książek. Ale to tylko pozór!

Bi-Pi pozostał sobą i nawet w ostatnich chwilach swej ziemskiej podróży nie wypuszcza z rąk ani wiosła, ani steru. Widzi wszystkie rafy oraz czysty – główny nurt rzeki. Chce, by wędrownicy osiągnęli niezwykłą umiejętność widzenia szkoły życia w najdrobniejszych, najprostszych szczegółach otaczającej ich codzienności.

Format: A5
Liczba stron: 70
Okładka: miękka

Organizacja harcerska: ZHP, ZHR