fb


Książka Uniwersalny język znaków Indian równin Ameryki Północnej

Dostępność:<strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
 • Cena: 12,00 zł
 • Koszty dostawy od: 9,9 zł
 • Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatu już od 399 zł!

  Wartość zamówienia  Kurier InPost Poczta Polska Pocztex 48 Kurier DPD Paczkomaty 
  Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie
  0 - 399 zł 14,00 zł 18,00 zł 16,00 zł 120,00 zł 16,00 zł 20,00 zł 12,00 zł 16,00 zł
  399 - 599 zł GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS
  od 599 zł GRATIS GRATIS

   * - przy zamówieniu o wartości do 30 zł, powyżej tej kwoty 16,00 zł

szt.

Opis produktu

Rewelacyjna książka dla drużyn puszczańskich i gromad zuchowych, do harcerskich obrzędów i gier polowych. Zawiera między innymi zarówno język migowy, totemy oraz piktogramy stanowiąc doskonałe źródło inspiracji i pomysłów do działania w ruchu harcerskim.

Książka autorstwa Williama Tomkinsa została wydana przez BSA z okazji światowego Jamboree w 1929 r. dla wszystkich skautów świata. Tłumaczenie obejmuje praktyczną część pierwowzoru. W Polsce, książeczka wydana w ramach harcerskiej Biblioteczki Ruchu Programowo-Metodycznego "Krąg Płaskiego Węzła" działającego w ZHP.

Liczba stron: 60
Format: B5
Oprawa: miękka

Produkty, które kupili inni klienci z tym produktem