Książka Z przygodami ku dorosłości

"Z przygodami ku dorosłości" to zbiór opowieści i anegdot spisanych przez założyciela skautingu - Roberta Baden-Powella, opowiadających na pytanie: Jak zamienić próżniaka w dojrzałego człowieka?

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Oficyna Wydawnicza Text
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • szt.
 • 39,00 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

"Z przygodami ku dorosłości", czyli jak zmienić próżniaka w dojrzałego człowieka

Sam gen. Robert Baden-Powell zaznacza, że ta książka jest właśnie o tym - zmianie chłopców w dorosłych ludzi. Jak z biernego obserwatora stworzyć czynnego uczestnika życia swoich przyjaciół. Jest o tym, że każdego można zmienić w mądrego, silnego, szczęśliwego i dojrzałego młodego człowieka. Pozycja została podzielona na 4 części: I. Dzielni ludzie, II. Ciało, III. Umysł, IV. Duch.

"Gdy nadejdzie moment kryzysu i słabości w przestrzeganiu Swoich zasad, pomyślcie o jedenastym prawie skautowym: "Skaut nie jest idiotą", który ustępuje, gdy trzeba być wiernym zasadom, o których mówi dziesiąty Prawo skautowe - "Skaut jest czysty w myślach, mowach i czynach".

- fragment książki R. Baden-Powella "Z przygodami ku dorosłości"

Szczegóły książki "Z przygodami ku dorosłości":

 • Autor: Robert Baden-Powell
 • Ilość stron: 142
 • Okładka: miękka
 • Biblioteka Kręgu Płaskiego Węzła
 • ISBN: 978-83-63638-58-0

Organizacja harcerska: ZHP, ZHR
M
Magda
Zweryfikowany

Przydatna pozycja, daje dużo inspiracji do prowadzenia zajęć np. na kursach metodycznych.

J
Jasiek
Zweryfikowany

Bardzo szybko się ją czyta! Polecam!