fb


Książka Zastęp Starszych Chłopców - listy do Wędrowników

Dostępność:<strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
 • Cena: 15,00 zł
 • Koszty dostawy od: 9,9 zł
 • Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatu już od 399 zł!

  Wartość zamówienia  Kurier DHL Kurier DHL Wieczór Poczta Polska Pocztex 48 Kurier DPD Paczkomaty 

  Poczta Polska

  List Polecony

  Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata
  0 - 399 zł 15,00 zł 19,00 zł 17,00 zł  20,00 zł 16,00 zł 19,00 zł 15,00 zł 19,00 zł 11,00 zł 15,00 zł 9,90 zł *
  399 - 599 zł GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS
  od 599 zł  GRATIS  GRATIS GRATIS GRATIS

   * - przy zamówieniu o wartości do 30 zł, powyżej tej kwoty 16,00 zł

szt.

Opis produktu

Zastęp starszych chłopców to bardzo zżyta i pasująca do siebie na zasadzie "przyciągania się przeciwności" grupa, której dotychczasowy "jałowy dryf" w drużynie harcerskiej staje się wędrowniczym wyzwaniem, na miarę młodzieńczych ambicji.

Książka druha Jerzego Kreinera zdumiewa. Jego wizja wędrowników wyprzedza swą epokę o lata całe i niezwykle pasuje do czasów dzisiejszych. Definiuje program poprzez wezwanie do pracy nad sobą, samodoskonalenia i kształtowania osobowości, "ciała i ducha", a także do poszukiwania pól służby, wędrowania, puszczaństwa, specjalizacji. Przypomina, że wędrownicy to żywe i bardzo zindywidualizowane jednostki, uświadamiające sobie swą wartość i poszukujące już miejsca w życiu dorosłym.

Produkty, które kupili inni klienci z tym produktem